Reklama

Reklama

Aleksandra Szwed szczerze o macierzyństwie: "To trudne zadanie"

Aleksandra Szwed prywatnie jest mamą dwójki dzieci: 7-letniego synka i rocznej córeczki. Aktorka, która zdobyła sławę dzięki serialowi "Rodzina zastępcza" w jednym z ostatnich wywiadów postanowiła wyjawić, jak łączy pracę zawodową z macierzyństwem.

Aleksandra Szwed weszła do świata gwiazd już jako mała dziewczynka. Cała Polska pokochała ją za rolę Elizy w "Rodzinie zastępczej". Po zakończeniu emisji serialu gwiazda zdecydowała się kontynuować karierę w show-biznesie. Jest jedną z tych gwiazd, które chętnie dzielą się kulisami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Ostatnio odważyła się na szczere wyznanie dotyczące macierzyństwa.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek w skórzanej stylizacji. Pod postem lawina krytyki 

Reklama

Aleksandra Szwed o łączeniu pracy z macierzyństwem

Aleksandra Szwed od kilku lat aktywnie działa w show-biznesie, biorąc udział w różnych programach telewizyjnych. Jest również aktywna na Instagramie i znajduje czas na bywanie na eventach.

Ze swoim partnerem, koszykarzem Krzysztofem Białkowskim ma dwoje dzieci: 7-letniego syna Borysa i roczną córkę, której imienia nie zdradza. W jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o to, jak łączy pracę zawodową z macierzyństwem. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że sama nie do końca wie, jak jej się to udaje, ale z pewnością wymaga to od niej cierpliwości.

Dodała też, że może liczyć na wsparcie rodziny: "Ale na szczęście mam fantastyczne wsparcie, bo moja rodzina wspiera mnie na każdym kroku i pomaga jak może, więc naprawdę i tak nie mogę narzekać".

Myślicie, że pogodzenie pracy w show-biznesie z macierzyństwem to ciężki orzech do zgryzienia?

Zobacz również:

Golusieńka Brodka wdzięczy się do aparatu. Pokazała pośladki!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy