Reklama

Aleksandra Szwed zachwyciła kreacją na premierze filmu "Miłość jest blisko"

We wtorek 8 lutego odbyła się premiera filmu "Miłość jest blisko". Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Fotoreporterom zapozowała m.in. Aleksandra Szwed, która zaprezentowała się w przyciągającej wzrok pomarańczowej kreacji.

Premiera filmu "Miłość jest blisko"

"Miłość jest blisko" do kin trafi 11 lutego, jednak już we wtorkowy wieczór odbyła się oficjalna premiera, która na czerwony dywan przyciągnęła gwiazdy polskiego show-biznesu. 

Fotoreporterom dumnie pozowali nie tylko główni bohaterowie produkcji, czyli Weronika Książkiewicz i Wojciech Solarz. Na premierze pojawił się m.in. Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak oraz Maja Hyży z partnerem. Piosenkarka postawiła na odważną stylizację z odsłoniętym brzuchem.

Aleksandra Szwed zachwyciła kreacja na premierze "Miłość jest blisko"

Na premierze komedii romantycznej pojawiła się także Aleksandra Szwed. Aktorka zyskała popularność przede wszystkim za sprawą produkcji Polsatu - "Rodzina zastępcza". Dorastała na oczach widzów, a wcielenie się w postać adoptowanej córki państwa Kwiatkowskich sprawiło, że stała się rozpoznawalna. Aleksandra Szwed obecnie wciela się w rolę mamy. W 2015 roku powitała na świecie syna, a w 2021 roku urodziła córeczkę. 

Reklama

Aktorka we wtorkowy wieczór pojawiła się na premierze filmu w przyciągającej wzrok kreacji. Aleksandra Szwed postawiła na total look i zaprezentowała się w krótkiej, pomarańczowej sukience, która odsłoniła nogi aktorki. Młoda mama do tego dobrała buty oraz torebkę w tym samym kolorze. Trzeba przyznać, że aktorka wyglądała zjawiskowo!

***

Zobacz także:

Brit Awards 2022: Te kreacje sporo odsłoniły! Trudno było je rozróżnić...

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Na zbliżeniu widać wszystko

Natalia Nykiel wspiera środowisko LGBTQ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama