Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska pokazuje, jak zmienia się jej ciało po porodzie. I jak karmi piersią w windzie

Aleksandra i Michał Żebrowscy w końcu doczekali się upragnionej córeczki. Kobieta niedługo po porodzie opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak karmi dziecko piersią w windzie. Fani są zachwyceni!

Żebrowscy powitali na świecie córeczkę

Aleksandra i Michał Żebrowscy niedawno doczekali się czwartego dziecka. Po trzech synach - Franciszku, Henryku i Feliksie - przyszedł w końcu czas na córeczkę. Rodzice nie ujawnili jeszcze jej imienia, ale dumni i szczęśliwi publikują już pierwsze zdjęcia.

Świeżo upieczona mama znana jest ze swojej szczerości i bezpośredniości w mediach społecznościowych. Żebrowska lubi łamać różnego rodzaju tabu czy stereotypy. Tym razem kobieta pokazała, jak tydzień po porodzie karmi dziecko piersią w windzie.

Szczęśliwa mama pokazuje, jak karmi piersią

Żebrowska opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia "przed i po". Na jednym z nich widać ją tydzień przed porodem - zmęczoną i z niecierpliwością oczekującą już narodzin dziecka. Na drugim natomiast jest już szczęśliwą mamą córeczki, którą karmi piersią.

Reklama

Pod postem posypały się miłe słowa dla Żebrowskich. W komentarzach można przeczytać: "Widać, że to już czwarta dzidzia. Karmienie na stojąco w windzie. Bosko", "Pełnia szczęścia z bobasem po drugiej stronie brzucha", "Nie ma to jak cyc większy od główki".

***

Zobacz również:

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Monika Mielnicka: Młoda gwiazda "M jak miłość" kipi seksem na plaży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy