Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska znów z poczuciem humoru. Wstawiła odważne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska słynie z ogromnego dystansu do siebie i z niecodziennego poczucia humoru. Wraz z Michałem Żebrowskim tworzą jedną z najbardziej uwielbianych par polskiego show-biznesu. Czym tym razem zaskoczyła swoich obserwatorów Aleksandra Żebrowska?

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od 12 lat i wspólnie wychowują trójkę synów. Żona znanego aktora jest uwielbiana przez swoich obserwatorów i obserwatorki m.in. za swoje niecodzienne poczucie humoru i normalizowanie codzienności. Mimo tego, że jest gwiazdą, a na Instagramie obserwuje ją 230 tys. obserwatorów, często bez owijania w bawełnę porusza ważne i trudne tematy, jak np. akceptacja swojego ciała po ciąży.

Aleksandra Żebrowska pokazała pośladki

Aleksandra Żebrowska słynie również z dodawania dość odważnych zdjęć, jednak zazwyczaj w żartobliwym tonie. Tym razem zaskoczyła swoich fanów zdjęciem zrobionym przez Michała Żebrowskiego, które było odpowiedzią na relację infulencerki Olgi Legorz, która współprowadzi "Miasto Kobiet". Napisała: "Mam czasami wrażenie, że tu się najlepiej klika brokat, goła d*pa i kotlet mielony".

Reklama

W odpowiedzi na te słowa Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie uchwycone ukradkiem przez jej męża, na którym co prawda nie widać jej twarzy, za to doskonale widać jej pośladki. 

Trzeba przyznać, że gwiazda rozpoczęła swój rok na Instagramie z przytupem! A co wy myślicie o tego typu postach?

Zobacz również:

Wieniawa promuje nowy film. Jest w nim "naprawdę niegrzeczną dziewczynką"

Maria Prażuch-Prokop zachwyca sylwetką. Ale piękna!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje