Reklama

Reklama

Maria Prażuch-Prokop zachwyca sylwetką! Ale piękna!

Marcin Prokop to ulubieniec widzów programu śniadaniowego. Dziennikarz zachwyca swoim poczuciem humoru, dystansem i lekkością prowadzenia show. Rzadko jednak mówi o swoim życiu prywatnym. A prywatnie jest on mężem zachwycającej Marii! Kim jest kobieta i jakie zdjęcia publikuje w swoich mediach społecznościowych?

Marcin Prokop chroni swoją prywatność

Marcin Prokop swoją karierę dziennikarską rozpoczął w 1997 roku. Wtedy to pisał dla magazynów takich jak "Przekrój", "Gazeta Wyborcza","Wprost", czy "Glamour". 

 W telewizji zadebiutował w stacji MTV Polska, gdzie prowadził w 2001 roku programy "Polska lista" i "Select". Największą popularność jednak zyskał, gdy przeszedł z TVP do TVN i to właśnie tam stworzył niezapomniany, lubiany przez widzów duet z Dorotą Wellman, prowadząc śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN". 

Tam także zyskał sławę dzięki prowadzeniu innych programów, a nawet otrzymał swój własny projekt "Niezwykłe Stany Prokopa", w którym relacjonował swoją podróż po Stanach Zjednoczonych. 

O ile dziennikarza było "pełno" w mediach, to jednak o jego życiu prywatnym do tej pory wiadomo niezbyt wiele. W 2011 roku ożenił się z Marią Prażuch-Prokop, a wcześniej w 2006 roku na świat przyszła ich córka Zofia. 

Kim jest żona Marcina Prokopa?

W przeciwieństwie do wielu gwiazd, dziennikarz nie pokazuje swojej rodziny w mediach społecznościowych i zachowuje swoją prywatność tylko dla siebie. 

Jednak w mediach można znaleźć zdjęcia żony Marcina Prokopa, a ona... olśniewa! Piękna Maria jest z zawodu joginką, która szkoli innych z zakresu medytacji, poprawnego oddechu i oczywiście jogi. 

Na jej profilu królują zdjęcia jej samej, w różnych pozycjach jogi - asanach, a także dużo zdjęć natury. Trzeba przyznać, że wieloletnia praktyka jogi i zdrowy tryb życia wyrzeźbiły sylwetkę Marii w piękny sposób! 

Chociaż Marcin Prokop może pochwalić się sporym tłumem fanek, które od lat do niego wzdychają, to dziennikarz wciąż jest wierny Marii i nic w tym dziwnego! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Maffashion bezlitosna dla turystów na Krupówkach jeżdżących dorożkami! "Męczenie zwierząt!"

Ela Pruszyńska z "Żon Miami": Czeka na prawdziwą miłość... Jacy mężczyźni mają u niej szansę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Maria Prażuch-Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy