Reklama

Reklama

Alexa Chung i Alexander Skarsgard kupują razem dom w Los Angeles

Para spotyka się od ponad roku i mimo iż 39-letni aktor mieszka z piękną Brytyjką w Nowym Jorku, to oboje planują przeprowadzkę na Zachodnie Wybrzeże.

Para spotyka się od ponad roku i mimo iż 39-letni aktor mieszka z piękną Brytyjką w Nowym Jorku, to oboje planują przeprowadzkę na Zachodnie Wybrzeże. Zmiana miejsca zamieszkania podyktowana jest karierą Alexandra. Para już szuka odpowiedniego domu.

W rozmowie z magazynem "Grazia" źródło podało: - Są dla siebie stworzeni i bardzo dobrze im razem.

- W zeszłym roku Alex sprzedał swój dom w Los Feliz i od tej pory mieszka z Alexą w Nowym Jorku. Jednak Los Angeles daje mu więcej możliwości zawodowych.

- Alexa również lubi tamtejszy styl życia, więc rozważają wspólny zakup domu. Oglądali już dom na wzgórzu w Silver Lake o wartości 4,5 milionów dolarów.

Alexa dzieli życie pomiędzy Londynem i Nowym Jorkiem, ale w zeszłym roku przyznała, że Nowy Jork zaczyna ją męczyć.

Powiedziała: - To miasto zaczyna mnie męczyć. Moje mieszkanie nie jest niczym szczególnym. Chodzę na różne imprezy, na które jestem zapraszana, ale jestem jak Kopciuszek - pod koniec balu gubię bucik i odjeżdżam do domu w karocy z dyni.

32-letnia piękność, która spotykała się wcześniej z frontmanem zespołu Arctic Monkeys - Alexem Turnerem - przedstawiła Alexandra swoim rodzicom podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło podało: - Związek Alexy i Alexa kwitnie. Dlatego też była szczęśliwa, gdy przedstawiała go swojej rodzinie. Decyduje się na taki krok, gdy traktuje dany związek poważnie. Wygląda na to, że Alex dogaduje się z tatą Alexy - Philipem.

Po świętach para poleciała do Miami, aby tam świętować Nowy Rok razem z przyjaciółmi - m.in. z Ritą Orą i Nickiem Grimshawem.

Źródło podało:  - Alex i Alexa wyglądali na naprawdę szczęśliwych, gdy spędzali czas na plaży. Jej przyjaciele cały czas mówili, że wspaniale razem wyglądają i widać, jak bardzo są w sobie zakochani. Wygląda na to, że może im się udać.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy