Reklama

Reklama

Alicia Keys: Zaczęłam szanować siebie, kiedy zostałam mamą

Alicia Keys "zaczęła się szanować", kiedy została mamą.

Autorka hitu "If I Ain't Got You" - która ma dwóch synów: Egypt (5 l.) i Genesis (18 mies.) z mężem Swizz Beatz - twierdzi, że wychowywanie dwójki dzieci spowodowało, że zaczęła bardziej szanować swój czas.

Powiedziała: - Myślę, że to była dla mnie największa zmiana, kiedy urodziłam pierwszego syna. Zaczęłam tak naprawdę szanować siebie po raz pierwszy. Wiem, że może to brzmieć dziwacznie, ale naprawdę tak czuję.

- Zaczęłam szanować swój czas i zaczęłam rozumieć jego wartość i co niesie za sobą tracenie czasu lub niewykorzystywanie go w odpowiedni sposób. Po prostu nauczyłam się, gdzie jest granica, czego wcześniej do końca nie wiedziałam.

- Nie przejmowałam się, że coś mnie omija, czy że stracę na tym, iż będę gdzieś nieobecna. To była spora lekcja dla mnie - trzeba dojrzeć. Trzeba dorosnąć w ten sposób.

35-letnia piosenkarka wypowiedziała się również na temat tego, co jej zdaniem, jest ważne w związku.

W wywiadzie dla magazynu Citizens of Humanity powiedziała:

Reklama

 - Wydaje mi się, że najważniejszą rzeczą w każdym związku jest obecność - bycie z drugą osobą i poświęcanie jej swojego czasu, nie pozwalanie, aby coś innego stało się od tego ważniejsze, lub by ktokolwiek inny stał się bardziej wart naszego czasu.

- Nie ma możliwości, gdy jest się w związku od 10 lat, aby być tą samą osobą, co na początku relacji. W zasadzie, to byłoby straszne. Więc oboje się rozwijacie, dojrzewacie i uczycie coraz więcej o sobie nawzajem. Myślę, że jeśli partnerzy pozwalają sobie poznawać się wzajemnie na bieżąco, to bardzo umacnia związek.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje