Reklama

Alżbeta Lenska dzieli się wielką radością

20 maja 2018 roku na Instagramie Alżbety Lenskiej pojawił się niepokojący wpis. Jej mąż – aktor Rafał Cieszyński – poinformował fanów, że jego żona przeszła bardzo poważną operację.

Okazało się, że w mózgu 36-letniej Lenskiej pękł tętniak. Na szczęście, dzięki błyskawicznej interwencji lekarzy, kobietę udało się uratować.

Pierwsza wiadomość od samej Alżbety pojawiła się na jej Instagramie 26-go maja. Dziś aktorka (a prywatnie mama dwójki dzieci - 7-letniej Zosi i 5-letniego Szymona) powoli dochodzi do siebie.

Na Instagramie apeluje do wszystkich, by cieszyli się każdą chwilą i nie tracili optymizmu. Ostatnio natomiast Alżbeta zamieściła zdjęcie, na którym pokazała, jak razem z mężem świętuje piąte urodziny Szymona.

Reklama

"Ale jak to w weekend wypada zaliczyliśmy jednak pierwszą imprezkę od dawna! Ninjago Party - a dokładniej Ninjantek Party. Pamiętacie, że miałam to przygotować jakiś czas temu? Musieliśmy przesunąć termin, ale tyle rzeczy dawno przygotowałam i mieliśmy wczoraj takie wsparcie, że było genialnie. Nasze dzieciaki zbudowały z klocków lego pojemniki na sztućce na stół, który zastawiliśmy pysznymi bez cukru ciastkami i babeczki. Ozdobiliśmy salę w kilka minut, a logo imprezy, które dałam na ściany i rozdaliśmy na koszulkach dla dzieciaków było hitem. Cudownie jest być NinjaMamą, dlatego obiecuję wrócić do nagrania wskazówek jak przygotować domowe własnoręczne zaproszenia Ninja. Tymczasem miłego tygodnia! (pis. org) - napisała pod fotką, do której pozuje z ukochanym.

Fani nie szczędzili aktorce komplementów. "Brawo dzielna Ninjamamo", "Super rodzinka! Jesteście wspaniali!" czy "Jesteście mega inspiracją" - pisali.

Trzymamy kciuki za pełen powrót do zdrowia pani Alżbety, a jej synkowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy