Reklama

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński "przeczekują śnieżycę" pod palmami

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński przebywają obecnie na rajskich wakacjach w Dubaju, które na bieżąco relacjonują fanom na Instagramie. Aktorska para spakowała dzieci i właśnie tam postanowiła przeczekać ostatnie tygodnie polskiej zimy. Teraz Alżbeta Lenska pochwaliła się zdjęciem "spod palemki" i zaprezentowała iście letnią opaleniznę.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński to aktorskie małżeństwo, znane głownie z serialu "Pierwsza miłość". Oboje grają także w produkcji TVP "Ojciec Mateusz" oraz teatrze, występowali także w programach rozrywkowych takich jak "Taniec z gwiazdami" czy "Fort Boyard". 

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński poznali się w 2005 roku na planie serialu "Anioł Stróż". Oboje byli wtedy zaledwie na początku aktorskiej kariery. Lenska widziała, że Cieszyński darzy ją uczuciem, ale trzymała go na dystans, bo lubi, gdy mężczyzna długo zabiega o jej względy. 

Rafał Cieszyński nie poddał się jednak i po pół roku starań doczekał się łaskawszego spojrzenia wybranki. Mimo to, dziś inaczej wspomina początki ich związku. 

Ostatecznie para stworzyła bardzo udany związek i doczekała się dwójki pociech, choć los nie szczędził im ciosów. Najpoważniejszym była oczywiście choroba aktorki, która podczas jednego ze spektakli nagle zemdlała, w wyniku pęknięcia tętniaka mózgu.

Reklama

Dziś przyznaje, że choroba mocno ją zmieniła - wie, że każdy dzień "ma w gratisie" i stara się czerpać z życia pełnymi garściami. Nowe fotki gwiazdy to żywy dowód na to, że dotrzymuje słowa. 

Zobacz również: Alżbeta Lenska szczerze o życiu po chorobie

Alżbeta Lenska pochwaliła się fotką "spod palemki". Ale opalenizna!

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński przebywają wraz z dziećmi w Dubaju i oboje na bieżąco relacjonują te wakacje na Instagramie. Na najnowszej fotce para pozuje razem, prezentując iście letnią opaleniznę.

Fani natychmiast zasypali aktorkę komentarzami, prosząc o trochę słońca. 

- "Komu jak komu, ale wam taki odpoczynek był konieczny", Piękni, udanych wakacji", "Odpoczywajcie kochani i przywieźcie trochę słońca", "Bawcie się dobrze" - piszą. 

***
Zobacz również:

Córka Witolda Paszta przerywa milczenie na temat stanu zdrowia ojca

Zbiórka na leczenie syna Stępień i Rzeźniczaka została zablokowana!

Prawniczka "oszusta z Tindera" broni go. Sam jest ofiarą?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska | Dubaj | wakacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy