Reklama

Alżbeta Lenska szczerze o ojcu i mężu

Alżbeta Lenska postanowiła wykorzystać Dzień Ojca, by, za pośrednictwem mediów społecznościowych, powiedzieć kilka szczerych słów o swoich bliskich.

Lenska jest aktorką serialową i filmową, a prywatnie żoną Rafała Cieszyńskiego. Mogliśmy oglądać ją m.in. w "Kryminalnych", "Pierwszej miłości" oraz w filmach "Smoleńsk", "Kobiety bez wstydu" oraz "Kobiety mafii 2".

W połowie 2018 roku aktorka bardzo źle się poczuła i błyskawicznie trafiła do szpitala. Okazało się, że miała tętniaka mózgu, który nieoczekiwanie pękł.

Konieczna była skomplikowana operacja, a lekarze przez kilka dni walczyli o życie Lenskiej.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i pani Alżbeta mogła wrócić do męża i dwójki dzieci: Zosi (ur. 2011) oraz Antka (ur. 2013).

Reklama

Od tej pory aktorka celebruje każdą chwilę i zaraża optymizmem. Jednak przy okazji Dnia Ojca zamieściła na swoim instagramowym profilu refleksyjny wpis.

Pod zdjęciami ze swojego ślubu, na których widać także jej ojca, napisała:

- Mój tata przekazując moją rękę temu na drugim zdjęciu powiedział - opiekuj się nią i pamiętaj, że jest najważniejsza na świecie!! Pomimo wielkiej miłości sporo schrzanił i miewamy rzadko wspólne chwile, ale cieszę się, że wciąż istnieją i każda nasza wspólna chwila jest cudowna. Nie jest przykładnym tatą, ale jego miłość zawsze dawała mi ogrom radości i rekompensowała wszystko. Przekazał mnie w dobre ręce, bo ten drugi dla wyrównania energii na świecie jest nie tylko przykładnym, ale i cudownym tatą- nie moim oczywiście, ale naszych dzieci (pis. oryg.).

Fani pani Alżbety nie kryli wzruszenia. A wy co myślicie o jej wpisie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy