Reklama

Amanda Holden kosi trawę w sukni ślubnej

Podczas epidemii koronawirusa nie ma zbyt wielu okazji do zakładania eleganckich kreacji. Nie ma też zbyt wielu rozrywek. Amanda Holden dla obu problemów znalazła jedno rozwiązanie i jedno z popołudni spędziła… kosząc trawę w sukni ślubnej.

Całą zabawę aktorka uwieczniła w filmiku, który opublikowała na Instagramie. Widać na nim, jak ubrana w suknię ślubną i diadem, kosi trawnik w przydomowym ogródku. "Piękny dzień na odrobinę ruchu", napisała pod nagraniem. "Mam nadzieję, że to wideo wywoła uśmiech na waszych twarzach". I rzeczywiście, wideo najwyraźniej przypadło fanom do gustu - w ciągu kilkunastu godzin obejrzało go ponad 300 tys. internautów.

Warto dodać, że Amanda Holden nie jest ani pierwszą, ani jedyną kobietą, która w czasie kwarantanny wykonuje domowe obowiązki w eleganckiej kreacji. W Wielkiej Brytanii popularna jest internetowa zabawa, polegająca właśnie na prasowaniu, praniu, sprzątaniu, czy nawet wyrzucaniu śmieci w wieczorowych stylizacjach i uwiecznianiu całości na zdjęciach, publikowanych w mediach społecznościowych. 

Reklama


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama