Reklama

Reklama

Amy Schumer przeszła zabieg liposukcji. Pokazała nowe zdjęcie!

Amy Schumer to amerykańska aktorka komediowa, która swoim poczuciem humoru podbiła nie tylko świat filmu, ale także stand up'ową scenę USA. Gwiazda słynie także ze szczerości i z tego, że nie wstydzi się własnego ciała, które nieco odbiega od sztywnych kanonów piękna. Jakiś czas temu postanowiła jednak poddać się zabiegowi liposukcji i teraz chwali się efektami zabiegu.

Amy Schumer wraca do zdrowia po operacji usunięcia macicy

Amy Schumer kilka miesięcy temu opowiedziała o swojej walce z endometriozą. Swoim wyznaniem bardzo zaskoczyła fanów. To choroba ginekologiczna, która często wiąże się z wieloma problemami, także tymi z zajściem w ciążę. 

 Dokuczliwe objawy, w tym potworny ból, z jakim zmagała się Amy Schumer były trudne do opisania. W końcu lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu histerektomii, czyli operacji, w której usuwana jest macica. W 2019 roku została mamą pierwszy raz i miała nadzieję na kolejną ciążę. Choroba jednak dramatyczni zmieniła jej plany. 

"Lekarze znaleźli aż 30 plamek endometriozy. W mojej macicy było mnóstwo krwi. Okazało się, że trzeba usunąć także wyrostek robaczkowy, który został zaatakowany przez chorobę" - ujawniła we wrześniu Schumer w opublikowanym na Instagramie poście. 

Aktorka zaapelowała przy okazji do swoich fanek, by regularnie się badały. 

Reklama

Zobacz również: Amy Schumer usunęła macicę. Walczy z podstępną chorobą

Amy Schumer zaskoczyła fanów zdjęciami. Jest nie do poznania

Teraz komiczka poinformowała fanów o tym, że wraca do zdrowia. Schumer zamieściła na Instagramie dwie wakacyjne fotografie, na których pozuje w kostiumie kąpielowym i widać, że jest niezwykle szczęśliwa, ale też szczuplejsza o dobre kilka jeżeli nie kilkanaście kilogramów!

Okazuje się, że swoją fizyczną przemianę aktorka zawdzięcza liposukcji, dzięki której zredukowała wagę do 77 kilogramów. 

Zabieg ten polega na odessaniu tkanki tłuszczowej z obszarów, w których znajduje się jej nadmiar. Zdjęcia aktorka opatrzyła podpisem, w którym podziękowała swoim lekarzom za troskliwą opiekę. 

"Czuję się dobrze. Wreszcie. To była długa podróż, dziękuję za pomoc w odzyskaniu sił" - napisała.

Zobacz również: Koronawirus w Polsce dzisiaj. Raport Ministerstwa Zdrowia z 19 stycznia
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amy Schumer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy