Reklama

Reklama

Anastacia znów chodzi na randki

47-letnia piosenkarka w 2010 zakończyła 3-letnie małżeństwo z Waynem Newtonem.

47-letnia piosenkarka w 2010 zakończyła 3-letnie małżeństwo z Waynem Newtonem. Mimo iż Anastacia nie chce po raz drugi wychodzić za mąż, to spotyka się obecnie z tajemniczym mężczyzną.

Powiedziała: - Spotykam się z kimś. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale dobrze się bawię. Nie chciałabym ponownie wychodzić za mąż, ale jestem gotowa, aby związać się z kimś i być czyjąś bratnią duszą.

- Poszukiwałam siebie i uświadomiłam sobie, że kariera jest miłością mojego życia. Szukałam wiele lat, ale ona była ze mną całe moje życie.

Mimo iż Anastacia, która pokonała dwa nawroty raka, walczy z chorobą Crohna i ma rzadkie schorzenie serca, przez które jej puls jest nieregularny, przez dwie dekady żyła w blasku fleszy, to dopiero teraz pokonała swoje kompleksy.

Wyjaśniła:

Reklama

 - W wieku 20 lat miałam idealne ciało, ale nie doceniałam tego i miałam wiele kompleksów. Teraz mam ponad 40 lat i jestem bardziej pewna siebie, mimo iż mam tyle blizn na ciele! Teraz czuję się niesamowicie seksowna.

Twórczyni hitu "I'm Outta Love", która trzy lata temu przeszła podwójną mastektomię, zdecydowała się na udział w brytyjskim programie "Strictly Come Dancing", ponieważ chce odnaleźć siebie.

W rozmowie z magazynem "Closer" powiedziała:

 - Moja podwójna mastektomia odebrała mi część mnie, którą chciałabym znowu znaleźć. Zawsze byłam fanką tego programu. Zdecydowałam się na udział w nim, ponieważ chcę się sprawdzić w czymś, co nie ma nic wspólnego ze szpitalem. Chciałabym dojść do finału. Zdobycie nagrody głównej byłoby dla mnie dużym osiągnięciem po tym wszystkim, co przeszłam.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje