Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny w szpitalu! Gwiazdy okazały mu wsparcie!

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala z niewydolnością oddechową spowodowaną koronawirusem. Opublikował on przejmujące nagranie, na którym widać, jak bardzo męczy go oddychanie i mówienie. W komentarzach pod filmem koledzy i koleżanki z branży nie szczędzili mu słów wsparcia.

Gdy Andrzej Piaseczny poinformował swoich fanów, że po dziesięciu dniach walki z koronawirusem w domowym zaciszu, zdecydował się wezwać pogotowie, wszyscy niezwykle się przejęli. 

Piosenkarz opublikował w swoich mediach społecznościowych nagranie ze szpitala, na którym ledwo mówi, podłączony pod tlen. 

"Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają to w nosie to, co może się z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj"  - powiedział.

Filmik wzbudził sensację nie tylko wśród fanów gwiazdora, ale także wśród jego koleżanek i kolegów z branży. Viola Kołakowska, która jest zagorzałą zwolenniczką teorii spiskowych i nie wierzy w istnienie koronawirusa, oskarżyła Andrzeja o kłamstwo i symulowanie choroby. 

Reklama

Jej postawa została mocno skrytykowana, a za to inni okazali ogrom wsparcia Piaskowi. 

"Andrzej zdrowia, bardzo dużo zdrowia. Moc najlepszych myśli Ci wysyłam Brachu" - napisał Tomasz Kammel.
"Mateńkoooo!!! Piaseczku kochany, ZDROWIEJ!!!!  Tyle miłości, ile tylko możliwe przesyłam!!!" - napisała Małgosia Ostrowska

O podobne słowa wsparcia pokusiły się także Paulina Krupińska, Beata Tadla czy Joanna Racewicz. 

***
Zobacz również: 

Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy