Reklama

Aneta ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" w odważnej sesji ciążowej!

Aneta Żuchowska (Czajkowska) to uczestniczka szóstej, ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci "sparowali ją" z Robertem Żuchowskim, spokojnym właścicielem serwisu komputerowego ze Strzelna i para od pierwszej chwili przypadła sobie do gustu. Dziś zakochani oczekują już narodzin pierwszego dziecka!

Aneta i Robert Żuchowscy to zdecydowanie ulubieni uczestnicy ostatniej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nic dziwnego, bo według ekspertów programu zrobili oni wszystko, by dobrze się poznać i dać szansę tej relacji. Bez wątpienia mieli ułatwione zadanie, bo spodobali się sobie od pierwszego wejrzenia, a widzowie szybko zauważyli łączącą ich chemię. Zdystansowana Aneta dopuściła do siebie spokojnego i cierpliwego Roberta, w którym szybko zobaczyła idealnego kandydata na męża - dobrego kucharza i prawdziwą "złotą rączkę". 

W finałowym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" para zachowywała się jak dwójka zakochanych nastolatków, a Robert postanowił nawet oświadczyć się Anecie! Uczestnik show stwierdził, że skoro nie było mu dane zrobić tego wcześniej, to postara się teraz zorganizować żonie zaręczyny z prawdziwego zdarzenia. Zszokowana i zmieszana Aneta przyjęła pierścionek, a chwilę po emisji odcinka przyznała na Instagramie, że ją i Roberta połączyło prawdziwe, mocne uczucie. 

Reklama

W grudniu Aneta i Robert zdradzili, że spodziewają się pierwszego dziecka, a gratulacje na Instagramie złożyli im nie tylko fani, ale także uczestnicy poprzednich edycji kontrowersyjnego show. 

Zobacz również: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia zabrała głos w sprawie Pawła! 

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje w odważnej sesji!

W połowie stycznia na Instagramie Anety Żuchowskiej pojawiła się pierwsza fotka z sesji ciążowej. Przyszła mama pozuje na niej w samej bieliźnie, zakrywając się tylko, upiętym w kształt sukni, tiulem i bukietem kwiatów.

Teraz uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z fanami jeszcze jednym zdjęciem z tej sesji. Aneta eksponuje na nim odważnie mocno zaokrąglony już brzuszek, a fani rozpływają się w zachwytach. 

"Piękne zdjęcie i urocza przyszła mama", "Przepiękne zdjęcie, przepiękna ty", "Zdjęcie urocze" - piszą. 

Jak podoba wam się kolejna odsłona tej sesji?

***
Zobacz również:

Izabella Miko kusi dekoltem w mocno wyciętym stroju! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy