Reklama

Reklama

Angelina Jolie i Brad Pitt – miesiąc miodowy trwa

29 sierpnia, po prawie 10 latach związku, Angelina Jolie i Brad Pitt, w końcu wzięli ślub. Teraz, jedna z najsłynniejszych par Hollywood, przeżywa swój miesiąc miodowy. Bardzo pracowity miesiąc.

Miłość, gromadka ślicznych dzieci, imponujące kariery... można powiedzieć, że Brad PittAngelina Jolie mają rajskie życie.  Jest to jednak raj dość pracowity. Jak donosi Daily Mail, para przebywa na Malcie, gdzie nie tylko cieszy się swoim miesiącem miodowym, ale również pracuje nad nowym projektem filmowym "By the sea".

Reklama

"To film o małżeństwie, które próbuje wyjść z kryzysu. Wydaje nam się zabawne, że pracujemy nad nim w czasie naszego miesiąca miodowego" - powiedziała Jolie w rozmowie z dziennikarzami magazynu People.

Fotoreporterzy przyłapali ostatnio nowożeńców, kiedy odbierali salut na jednej z łodzi patrolowych, przy wybrzeżu Maltańskim. Zdjęcia, na których uchwycono Jolie w długiej, czarnej sukience i Pitta, który towarzyszy jej na łodzi, są pierwszymi fotografiami, które wykonano im po ślubie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje