Reklama

Reklama

Ania Lewandowska z Klarą na planie filmowym

Ostatnio mała Klara towarzyszyła swojej mamie podczas pracy. Uwagę internautów skupił jeden, drobny szczegół w ubranku córki Lewandowskich.

Od początku ciąży Anna Lewandowska zapewniała, że nie osiądzie na laurach i będzie aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach, które zaplanowała na długo przed poczęciem.

W związku z tym, jej córeczka Klara podróżuje z mamą po całej Polsce - raz odwiedzając obozy treningowe, raz plan filmowy.

Tym razem trenerka przygotowuje kolejną reklamę i jak zwykle nie pozwala na to, by fani choć na chwilę zapomnieli o jej uroczym bobasie. Anna Lewandowska wrzuciła na swój oficjalny profil na Instagramie lustrzane selfie z córką na ręku. Tradycyjnie, trenerka zadbała o nieujawnianie wizerunku swojej pociechy.

Reklama

To, co zwróciło uwagę internautów w szczególności były urocze... skrzydełka na żółtej sukience małej Klary. Wielu fanów pytało wprost swojej idolki, gdzie można kupić taki ciuszek. Stylizacja Klarci wyglądała naprawdę słodko!

Niestety, nie obyło się też bez negatywnych komentarzy pod adresem Anny Lewandowskiej. Bardziej oburzone osoby wprost sugerowały trenerce, żeby zostawiła pracę w spokoju i wreszcie zajęła się wychowywaniem córki, jak na prawdziwą Matkę Polkę przystało.

Kilkoro obserwatorów wytknęło celebrytce nawet, że mała Klara wędruje z rąk do rąk niań i to z pewnością odbije się na jej psychice. Co myślicie o takim stylu wychowywania dzieci?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje