Reklama

Reklama

Ania Rubik w szortach na salonach

Krótkie spodenki do marynarki i szpilek – to nie brzmi dobrze. Są jednak osoby, na których to co z pozoru wydaje się murowaną modową wpadką, wygląda całkiem nieźle. Najwyraźniej należy do nich Ania Rubik.

Modelka wtorkowy wieczór spędziła na pokazie nowej kolekcji Yves Saint Laurent, odbywającym się w ramach Tygodnia Mody w Paryżu. Na imprezie Rubik pokazała się w stylizacji, złożonej z białej marynarki, prostej koszulki, czarnych szortów i szpilek. Całość dopełniała niewielka kopertówka. I choć poszczególne elementy tego zestawu wydają się skromne, całość prezentowała się elegancko i ze smakiem.

Ostatnie tygodnie to bardzo intensywny czas dla Ani Rubik. Nic dziwnego - przełom lutego i marca to czas, kiedy Tygodnie Mody goszczą w kolejnych miastach świata, od Nowego Jorku, przez Londyn, Mediolan, aż po Paryż. 

Reklama

Bywanie na nich - choć przyjemne, stanowi element pracy dla każdego, kto jest związany z przemysłem modowym. Wymaga też sporego zaangażowania i przygotowań, bo kreacja prezentowane przez gości budzą niemal tak duże zainteresowanie jak te, pojawiające się na wybiegach.


Na szczęście Ania Rubik w tych modowych zmaganiach radzi sobie całkiem nieźle, a jej eleganckie, klasyczne stroje regularnie zbierają pochwały.

Moda to nie jedyny obszar aktualnej aktywności Rubik. Modelka ruszyła niedawno z kolejnym projektem w ramach zainicjowanej przez siebie akcji #sexed.pl. Ekipa #sexed.pl wraz  z grupą ekspertów z dziedziny sztucznej inteligencji chce przeprowadzić wśród młodych ludzi anonimowe ankiety dotyczące ich doświadczeń z edukacją seksualną. Uzyskane w ten sposób wyniki mają pomóc w realizacji kolejnych kampanii i projektów.

 INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje