Reklama

Reklama

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny!

Anita Szydłowska, znana na Instagramie jako anitaczylija to uczestniczka trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Piękna tancerka miała mnóstwo szczęścia, bo dobrany jej w programie mąż, Adrian od razu wpadł jej w oko. Dziś para ma dwójkę dzieci i oboje zgodnie przyznają, że telewizyjny program był jedną z najlepszych rzeczy, jaka przydarzyła się im w życiu.

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" to najlepsza wizytówka tego eksperymentu.Młodzi małżonkowie, którzy poznali się dopiero przed urzędnikiem stanu cywilnego, od razu wpadli sobie w oko i postanowili dać sobie szansę. 

W finałowym odcinku oboje zdecydowali się pozostać w małżeństwie i w krótkim czasie doczekali się syna Jerzyka. Dziś para ma także córkę Biankę, Adrian wciąż prowadzi własną firmę, a Anita wróciła do teatru, w którym tańczy i spełnia się jako influencerka.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje w sukience mini. Nogi do nieba!

Dziś na Instagramie Anity pojawiło się zdjęcie na tle balonów i liczby 32. Anita pozuje w krótkiej, czarnej mini i butach na obcasie, prezentując wyćwiczone, zgrabne nogi. Tancerka opisała pod zdjęciem, jak świętuje urodziny i w swoim stylu ponownie wyznała, że to bliscy są tego dnia dla niej najważniejsi. 

Reklama

- napisała na Instagramie, dodając, że "warto spędzać swoje urodziny z kimś kto będzie w waszym życiu także w te kolejne". 

Fani momentalnie zasypali Anitę życzeniami, komplementując jej wygląd i seksowną kreację. Jak wam się podoba takie świętowanie?

***
Zobacz również:

Radosław Majdan pokazał zdjęcie z żoną. Fani jej nie poznali! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje