Reklama

Reklama

Anna Dereszowska już tak nie wygląda! Fani oniemieli

Anna Dereszowska pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą. Aktorka zmieniła fryzurę i zaprezentowała się w short bobie i grzywce. W nowym wydaniu trudno ją poznać! Fani są zszokowani.

Anna Dereszowska, jedna z popularniejszych aktorek i wokalistek, niedawno skończyła 41 lat. W życiu prywatnym związana jest z Danielem Duniakiem. W listopadzie 2021 roku na świat przyszedł drugi syn pary. Gwiazda ma także córkę z poprzedniego związku.

Noworodek i natłok pracy nie przeszkadza jednak aktorce w utrzymywaniu stałego kontaktu z fanami. Niedawno Dereszowska postanowiła podzielić się z obserwatorami zdjęciem z domowego treningu. Mimo że od porodu nie minęło wiele czasu, aktorka wróciła już do aktywności fizycznej.

Zobacz również: Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie. Już rozpoczęła treningi!

Reklama

Anna Dereszowska zmieniła fryzurę. "Stanowcze nie!"

Teraz Anna Dereszowska po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie. Na jednym z najnowszych zdjęć pozuje w short bobie i grzywce. Zdjęcie opatrzyła opisem "Tak, czy nie? Żeby nie było za późno".

Nowa fryzura aktorki wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. Część fanów nie kryła swojego zachwytu, jednak przeważająca większość twierdzi, iż gwiazda zdecydowanie korzystniej wygląda we fryzurze, którą nosiła dotychczas.

"Nie, ładnie Pani w długich włosach", "O matko boska, stanowcze nieeee", "Rany Jurek NIEEEE, jeden gest i z pięknej kobiety robi się babuszka...", "NIE! NIE! NIE! W dłuższych pięknie" - komentowali obserwatorzy aktorki.

Nowa fryzura aktorki to jednak tylko peruka! Na opublikowanych niedawno zdjęciach i Instastory aktorce wciąż towarzyszą długie kosmyki.

Zobacz także:

Karolina Pisarek pokazała garderobę. Ilość ubrań i butów jest imponująca
Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!
Gwiazdy, które nie wstydzą się pokazywać bez makijażu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy