Reklama

Anna Dereszowska pozuje z partnerem

Anna Dereszowska stara się chronić swoją prywatność i rzadko pokazuje się z obecnym partnerem. Tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem z ukochanym. Dodatkowo aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat związku.

Po kilku nieudanych związkach, o których było głośno w mediach, Anna Dereszowska zdecydowała się na większą ochronę swojego życia prywatnego. 

Aktorka przez kilka lat była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, z którym ma 12-letnią córkę Lenę. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu. Niedługo później związała się z marketingowcem Danielem Duniakiem. Są ze sobą już 7 lat, a owocem ich miłości jest 5-letni Maks. 

Partner Pani Ani nie pracuje w show-biznesie, dlatego rzadko pokazuje się na salonach u jej boku. Za to od czasu do czasu aktorka lubi się pochwalić wspólnymi rodzinnymi fotografiami na swoim Instagramie. Tak było i tym razem. 

Reklama

Gwiazda pokazała romantyczne zdjęcie z wakacji na Mazurach, które opatrzyła szczerym wyznaniem. 

Aktorka dywaguje na temat kryzysu po 7 latach związku. 

Jeszcze kilka miesięcy temu Anna Dereszowska otwarcie mówiła o terapii, na którą uczęszcza z partnerem. 

Gwiazda szczerze przyznaje, że jej obecny związek przechodził niejeden kryzys, a szczególnie ciężko było im w trakcie ciąży aktorki. Pani Ania cierpi również na chorobę Hashimoto, a jej córka ma poważne problemy ze wzrokiem.

Jednak, jak widać, terapia poskutkowała, a aktorka stara się optymistycznie patrzeć na świat ciągle z tym samym, oddanym partnerem u boku.

Pani Ani i Panu Danielowi życzymy dużo szczęścia i miłości!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | gwiazda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy