Reklama

Reklama

Anna Duda-Kękuś i Dominika Duda - kim są siostry Andrzeja Dudy?

Andrzej Duda wraz ze swoją żoną, Agatą Kornhauser-Dudą, przywykli do życia na świeczniku. Jednak oboje nie pokazują swojej rodziny w mediach i starają się chronić prywatność jej członków, jak to jest tylko możliwe. Dopiero teraz wyszło na jaw jak piękną, młodszą siostrę ma prezydent. Anna Duda-Kękuś zachwyciła internautów.

Startując w wyborach prezydenckich doskonale wiedzieli, na co się decydują. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda liczyli się z ograniczoną prywatnością przez wszystkie lata kadencji. 

Jednak oboje podchodzą bardzo poważnie do tematu ochrony swoich najbliższych i dlatego niewiele mówi się o rodzinie pary prezydenckiej. 

Dopiero teraz w mediach pojawiły się doniesienia o młodszej siostrze prezydenta. Okazało się, że Anna Duda-Kękuś jest olśniewająca! 

Młodsza o osiem lat od swojego brata Anna zawodowo zajęła się karierą naukową. Przez pięć lat studiowała na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na wydziale Energetyki i Paliw. 

Niewiele jednak wiadomo o jej prywatnym życiu. Wnioskując ze zdjęć, jakie publikuje w mediach społecznościowych, siostra prezydenta kocha aktywność fizyczną i sporo czasu spędza na siłowni. 

Reklama

Dlaczego jednak informacje o Annie Dudzie-Kękuś wyszły dopiero po sześciu latach od momentu, kiedy Andrzej Duda został prezydentem? 

Zarówno Andrzej Duda, jak i jego żona, bardzo cenią sobie prywatność i od momentu zaprzysiężenia dążyli do tego, by ich funkcja społeczna w żaden sposób nie dotknęła ich rodzin. 

Widząc zainteresowanie mediów ich córką, Kingą Dudą, i to jakie niesie to za sobą niekiedy przykre konsekwencje, postanowili dołożyć wszelkich starań, by media nie miały wglądu w życie prywatne pozostałych osób z rodziny. 

Dlatego tak mało mówi się chociażby o rodzeństwie prezydenta. A Anna nie jest jego jedyną siostrą. Dominika jest drugą siostrą prezydenta, ona z kolei została adoptowana przez Jana i Janinę Dudów, po tym jak pragnęli, by ich biologiczne dzieci miały jeszcze rodzeństwo. 

Młodsza o 16 lat od Andrzeja Dudy Dominika Duda, pojawiła się w rodzinie w 1988 roku.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje