Reklama

Reklama

Anna Kalata jest nie do poznania! Jak wygląda dziś jej życie?

Anna Kalata była minister pracy i polityki społecznej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza. Zasłynęła dzięki swojej niezwykłej metamorfozie. Gdy zniknęła ze świata polityki, diametralnie zmieniła swoje życie. Jak dziś wygląda i jak potoczyły się jej losy?

Anna Kalata zaczęła swoją karierę w polityce w 1999 roku. Pojawiła się w klubie SLD, następnie w 2002 roku wstąpiła do Samoobrony RP, gdzie cztery lata później została minister pracy i polityki społecznej. 

Funkcję tę, z przerwą, pełniła do sierpnia 2007 roku, a we wrześniu tego samego roku w ogóle zrezygnowała z członkostwa w Samoobronie i wycofała się z działalności politycznej. 

Jakie było zdziwienie, gdy w 2010 roku wróciła zupełnie odmieniona. Anna Kalata była wręcz nie do poznania. Nikt nie mógł uwierzyć, że to ta sama pani polityk - zmieniła kolor włosów na jasny blond, nauczyła się korzystać ze sztuki makijażu, a przede wszystkim - schudła! 

Była minister zachwyciła metamorfozą nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną - stała się pewna siebie i zmieniła swój styl życia. 

Gdy wróciła odmieniona, wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Obecnie wciąż zachwyca wyglądem mimo płynących lat. 

Reklama

Czym obecnie zajmuje się Anna Kalata? 

Gdy rozwiodła się i wyjechała do Indii, przeszła wewnętrzną zmianę. Ma za sobą udział w filmowej produkcji Bollywood, a także prowadzenie własnego kanału na YouTube. 

Jednak obecnie 57-letnia była minister sporą część zawodowego życia poświęciła byciu wiceprezesem Indyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej. Anna Kalata prowadzi także własną firmę, zajmującą się doradztwem gospodarczym.

Prywatnie jest singielką, z mężem rozwiodła się kilka lat temu. Teraz zajmuje się stadkiem swoich psów, jest szczęśliwą matką dorosłych już dzieci i babcią. 

Anna Kalata interesuje się także od momentu swojej przemiany jogą i chętnie o niej opowiada oraz oczywiście praktykuje. 

Choć już nieco zniknęła z czerwonych dywanów, gdzie niegdyś bywała często, to wciąż cieszy się popularnością. Jednak przede wszystkim najbardziej istotne jest dla niej życie w zgodzie z samą sobą, co pokazuje w swoich mediach społecznościowych każdego dnia. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalata | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy