Reklama

Reklama

Anna Lewandowska chwali się kolejnymi wakacjami! Ale luksusy!

Anna Lewandowska wraz z mężem, Robertem Lewandowskim postanowili początkiem roku 2022 nieco odpocząć. Małżonkowie wraz z dwójką dzieci wybrali się najpierw do Dubaju, a teraz przenieśli się na Malediwy. Zdjęcia, którymi chwali się trenerka, zapierają dech!

Wakacje Ani i Roberta Lewandowskich

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski znani są z tego, że przez cały rok ciężko pracują na sukces, jaki wciąż odnoszą. Piłkarz niezmienne trenuje, by wciąż wykazywać się na boisku, a Ania realizuje projekt za projektem w zakresie zdrowego stylu życia i jego propagowania wśród społeczeństwa. 

Nic w tym dziwnego, że gdy przychodzi czas urlopu, to rodzina pragnie spędzić te chwile w luksusie i pozwala sobie na wydanie większej ilości pieniędzy na upragnione wakacje. 

Najpierw Lewandowscy tuż po Bożym Narodzeniu polecieli do Dubaju, by tam w gronie przyjaciół świętować nadejście 2022 roku. Jednak okazało się, że Dubaj, to nie koniec wojaży i Ania z dziećmi udała się na bajeczne Malediwy.

Reklama

Najpierw Dubaj, a teraz? Lewandowska pochwaliła się rajem!

Państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim, od lat cieszy się sporym zainteresowaniem turystów. Lewandowska również pokochała to miejsce, a najlepiej świadczą o tym zdjęcia i filmy publikowane w mediach przez Anię. 

W tej podróży jednak zabrakło już Roberta, który musiał wrócić do Niemiec, by trenować w pocie czoła. W raju jednak Ania nie próżnuje i też tam ćwiczy, czym pochwaliła się, publikując nagranie. 

Trzeba jednak przyznać, że trening w takim miejscu, to sama przyjemność! 

***
Zobacz również: 

Maffashion bezlitosna dla turystów na Krupówkach jeżdżących dorożkami! "Męczenie zwierząt!"

Ela Pruszyńska z "Żon Miami": Czeka na prawdziwą miłość... Jacy mężczyźni mają u niej szansę?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje