Reklama

Reklama

Anna Lewandowska skradła całe show! Nie odrywała rąk od męża!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pojawili się na gali wręczenia ważnej sportowej nagrody - Złotej Piłki. Chociaż był to wieczór piłkarza, to jego żona skradła całą uwagę, olśniewając wyglądem. Razem jednak pozując do zdjęć, zachwycili zebranych

Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki

 Coroczny plebiscyt piłkarski - Złota Piłka - to zwieńczenie pracy piłkarzy na boisko. Nagrodę otrzymuje ten sportowiec, który reprezentował się najlepiej w mijającym sezonie. 

O statuetkę walczą najlepsi z najlepszych, a wśród nich oczywiście Robert Lewandowski. To on wraz z żoną, Anną Lewandowską, pojawili się na gali i zadali szyku. 

Trudno było oderwać wzrok od pięknej Ani, bo chociaż to był wieczór jej męża, to jednak trenerka skradła mu całą uwagę. Chociaż Robert Lewandowski musiał pogodzić się z przegraną, gdyż zajął drugie miejsce w plebiscycie, to razem z żoną bawili się doskonale. 

Pozując do zdjęć nie odrywali od siebie wzroku i rąk. Para nie szczędziła sobie czułości. Ich miłość widać było na każdym kroku, a należy przypomnieć, że Ania i Robert Lewandowscy są parą z długoletnim stażem. 

Historia związku Ani i Roberta Lewandowskich

Reklama

Poznali się w 2007 roku na obozie sportowym i już kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu zostali parą. Po zaręczynach w czerwcu 2011 roku Anna i Robert wzięli ślub w 2013 roku. 

Potem na świecie pojawiły się dwie córeczki - Klara i Laura - które są wielką radością Ani i Roberta. 

Patrząc na ich najnowsze zdjęcia, ich uczucie nie maleje, a wręcz przeciwnie! Można odnieść wrażenie, że z każdym rokiem miłość małżonków jest coraz większa!  

***
Zobacz również: 

Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy przez skandal! Podano kwotę

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie! Wstrząsające słowa

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje