Reklama

Anna Matysiak. Kim jest gwiazda serialu "Komisarz Mama"?

Już jesienią w Telewizji Polsat drugi sezon serialu "Komisarz Mama". W jedną z głównych ról wciela się Anna Matysiak. Co wiemy o odtwórczyni roli Romy Mazur?

"Komisarz Mama". Drugi sezon już jesienią

Serial opowiada o śledczej Marii Matejko, która po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Musi jednak zmierzyć się z pewnymi przeciwnościami i zdobyć akceptację zespołu.

W tę postać wciela się Paulina Chruściel. W serialu gra także Jakub Wesołowski, a także Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński. W drugim sezonie do obsady serialu "Komisarz Mama" dołączy Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz.

Ważną rolę w serialu odgrywa także Anna Matysiak. Grana przez nią Roma Mazur jest najmłodsza w zespole Marii. Jest raczej wycofana i zamknięta w sobie.  

Roma Mazur momentami jest nietaktowna, a nawet bezczelna, przez co raczej nie wzbudza sympatii otoczenia. Odznacza się jednak tym, że jest sumienna, rzetelna i uczciwa, a przy tym dokładnie wykonuje polecone jej zadania. 

Reklama

Kim jest Anna Matysiak?

Anna Matysiak urodziła się 21 kwietnia 1989 roku w Warszawie. Skończyła studia magisterskie na kierunku aktorstwo w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. 

Pasją Anny Matysiak jest taniec, którym jest zainteresowana od 6 roku życia. Kilka lat uczęszczała do warszawskiej szkoły baletowej i to właśnie wtedy po raz pierwszy miała do czynienia ze sceną w Teatrze Wielkim w Warszawie. 

Anna Matysiak wystąpiła w takich spektaklach jak np. "Akademia Pana Kleksa" w Teatrze Roma oraz "Awantura w Piekle" w Teatrze Rampa, a także  "Delta 12" w choreografii Thierrego Vergera.

Największą rozpoznawalność przyniosła aktorce rola Majki w filmie Listy do M. Ponadto Anna Matysiak wystąpiła m.in. w takich serialach jak "Hotel 52", "Przepis na życie" oraz "Na dobre i na złe".

Anna Matysiak w mediach społecznościowych

Anna Matysiak jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Często publikuje zdjęcia z planów zdjęciowych, a także ujęcia pokazujące co robi w wolnym czasie. 

Ostatnio aktorka pochwaliła się, że tegoroczne wakacje spędza w Hiszpanii. Za pośrednictwem Instagrama pokazała, jak spędza urlop poza granicami kraju. 

Anna Matysiak oznajmiła, że to właśnie na wakacjach przełamała swój lęk przed wodą. Aktorka wyznała, że dwie sytuacje z przeszłości wpłynęły na jej teraźniejsze obawy przed zanurzeniem pod wodą.

Czytaj więcej:

Roksana Węgiel i Viki Gabor. Która wyglądała lepiej na "Sopot Top of the Top Festival 2021"? 

Marina Łuczenko-Szczęsna wróciła do Włoch

Michał Wiśniewski jest dumny z córki. Fabienne niedługo skończy 18 lat!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Matysiak | Komisarz Mama | jesienna ramówka Polsat 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy