Reklama

Reklama

Anna Mucha: Teraz czas na randki

Anna Mucha (35) po raz pierwszy od trzech lat, czyli odkąd została mamą, wybrała się z ukochanym Marcelem Sorą na romantyczny wypad tylko we dwoje.

Dzieci - Stefania (3) i Teodor (1) - były w tym czasie pod opieką dziadków. Para pojechała nacieszyć się sobą do ukochanej Toskanii.

"Anka po raz pierwszy od dłuższego czasu mogła się wyspać, poopalać i napić wina. Wróciła przeszczęśliwa", mówi nam przyjaciółka gwiazdy.

Ale po udanych wakacjach gwiazda niechcący wywołała burzę. Podczas prezentacji nowej kolekcji polskiej firmy odzieżowej pozowała do zdjęć w kaszmirowym swetrze wykończonym naturalnym futerkiem. To nie spodobało się Karolinie Korwin Piotrowskiej (44), znanej miłośniczce zwierząt, która tak skomentowała strój Muchy: "(...) ostentacyjnie pokazała swoją ignorancję, (...) Jest naprawdę tak biedna, nie ma kasy, że robi takie rzeczy?". Ania nie przejęła się docinkami.  - Moja obecność w salonie nie wynika tylko z mojej słabości do piękna, ale przede wszystkim z faktu, że zawsze wspieram i kibicuję polskim markom -  stwierdziła.

Reklama

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje