Reklama

Anna Mucha wyjechała w góry. Zachwyciła zdjęciem!

Anna Mucha uwielbia podróże. Zazwyczaj wybiera egzotyczne kierunki lub piękne, europejskie miasta. Tym razem jednak wygląda na to, że postanowiła spędzić czas w polskich górach. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje siedząc na zboczu góry i zamieściła wymowny wpis.

Anna Mucha odpoczywa w górach

Anna Mucha uwielbia dzielić się pewną częścią swojego życia prywatnego ze swoimi fanami. Aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie publikuje zdjęcia, chociażby z licznych podróży, które kocha. 

 Gwiazda, kiedy tylko może, rusza w drogę. Uwielbia zwiedzać europejskie zakątki, ale też często wybiera egzotyczne kierunki i piaszczyste, gorące plaże. 

Wiele polskich celebrytek w okresie zimowym chętnie wybiera właśnie cieplejsze miejsca i właśnie wtedy planuje zagraniczne wakacje. Ania Mucha tym razem jednak wyłamała się z tego trendu i na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, do którego Ania pozuje siedząc na zboczu skalistej góry. 

"Uciekłam... wyjechałam, ładuję baterie... przede mną intensywny czas... ale już w sobotę się widzimy wygląda na to, że rano będę w DDTVN, a wieczorem na deskach teatru, no to sobie polatałam..." - napisała wymownie pod zdjęciem Ania. 

Trudno określić jakie góry na odpoczynek wybrała aktorka, ale miejmy nadzieję, że wzięła pod uwagę zalecenia ratowników górskich, którzy przez ostatnie dni apelują o rozwagę i ostrożność, a wręcz odradzają wyjścia w góry, a dokładniej ujmując - w Tatry. Obecnie W Tatrzańskim Parku Narodowym, w wyższych partiach gór, panują bardzo niekorzystne warunki do uprawiania turystyki. 

Nie brakuje śmiertelnych wypadków i zaginięć turystów, którzy decydują się jednak ruszyć na szlak. Miejmy nadzieję, że Ania wybrała bezpieczne miejsce.  

Reklama

***
Zobacz również: 

Anna Mucha na gorącej fotografii. Tym razem przesadziła!

Anna Mucha zakpiła z Górniak! Obnażyła bolesną prawdę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy