Reklama

Anna Popek eksponuje wdzięki na Instagramie. Fani oniemieli!

Anna Popek relacjonuje na Instagramie swoje zagraniczne wakacje. Tym razem gwiazda TVP opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje swoje wdzięki. Fani wpadli zachwyt i komplementowali perfekcyjną figurę dziennikarki.

Anna Popek uciekła przed polską jesienią na zagraniczne wakacje. Gwiazda TVP wybrała się do Maroka, a swój pobyt chętnie relacjonuje na Instagramie. Na regularnie publikowanych zdjęciach dziennikarka pokazuje, jak spędza czas.

Anna Popek na zagranicznych wakacjach

Anna Popek słynie z przemyślanych stylizacji, a o perfekcyjny wygląd dba również na urlopie. Jej zdjęcia z marokańskich wakacji zachwyciły fanów. Na co dzień dziennikarka preferuje garnitury w mocnych kolorach czy sukienki podkreślające jej idealną figurę. W Maroku gwiazda postawiła na zwiewne stylizacje.

Sprawdź: Anna Popek na zagranicznych wakacjach zachwyca stylizacjami

Reklama

Anna Popek eksponuje wdzięki na Instagramie

Tym razem Anna Popek opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała w czerwonym kostiumie. W takim stroju dziennikarka wypoczywała na leżaku i zażywała kąpieli słonecznej. Gwiazda nie zapomniała o stylowych okularach przeciwsłonecznych. Strój wyeksponował perfekcyjną sylwetkę 54-letniej dziennikarki. Tylko pozazdrościć takiej figury!

Zobacz również: Demi Rose odsłoniła pośladki. "Niebiańska figura"

"Bogini piękna". Fani oniemieli!

Fani wpadli w zachwyt. Tym razem szczególną uwagę przykuły zgrabne nogi dziennikarki.

"Masz świetną figurą i bardzo zgrabne nogi", "Ma pani bardzo zgrabne nogi", "Przepięknie wyglądasz", "Boginie piękna" - komplementowali Annę Popek.

Gwiazda TVP uwielbia podróże. Wiosną dziennikarka wybrała się do Miami. Z kolei tegoroczne wakacje Anna Popek spędziła w Grecji, znalazła również czas na krótki urlop nad polskim morzem.

***

Zobacz również: Laluna Unique idzie pod nóż! Trafi w ręce "światowej sławy profesora"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy