Reklama

Reklama

Anna Powierza pokazała stare zdjęcie. Bardzo się zmieniła?

Anna Powierza na Instagramie opublikowała zdjęcia sprzed lat. Zaznaczyła, że chociaż kadry to efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych, są nieskalane retuszem i filtrami. Post okrasiła długim, zabawnym opisem. Wpis bardzo spodobał się internautom.

Anna Powierza przed laty zyskała popularność i sympatię widzów dzięki roli Czesi, w którą wcielała się w serialu "Klan". Aktorka nadal występuje na scenie i realizuje się jako artystka. Aktywnie działa  również w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i zawodowym.

Anna Powierza opublikowała stare zdjęcia. "To zwyczajna starość"

Niedawno Anna Powierza zainspirowana nagłówkami artykułów, które co jakiś czas pojawiają się na portalach plotkarskich, postanowiła opublikować swoje zdjęcia z przeszłości. Zaznaczyła, że pragnie wyjaśnić, dlaczego przez te wszystkie lata się zmieniła.

Reklama

Powierza zaznaczyła, że chociaż  ona także przez 20 lat znacząco się zmieniła, przyczyna tego jest o wiele prostsza, niż mogłoby się wydawać. "To nie wynik nieudanych operacji plastycznych, poparzenia kwasem, straszliwego wypadku ani nawet spontanicznego wypadu do studia tatuażu" - zaznaczyła. I dodała: "Myślę, że to po prostu zwyczajna starość".

Powierza przyznała, że lubi patrzeć na stare zdjęcia. Podkreśliła, że opublikowane kadry sprzed lat są naturalne - "surowe, bez filtra i fotoszopa". W dalszej części opisu w zabawny sposób nawiązała do swojej młodzieńczej sylwetki.  "Postanowiłam. Jak będę tak chuda, jak na tych ostatnich zdjęciach, kupię sobie takie spodnie! I buty. Co myślicie? (...) Talio WRÓĆ!" - napisała aktorka.

"Latka lecą, a Ania się nie zmienia". Fani Powierzy zachwyceni!

Post Anny Powierzy bardzo spodobał się internautom. Fani artystki w komentarzach stwierdzili, że ich ulubienica przez 20 lat nie zmieniła się znacząco. "Wiek to tylko liczba.  Byłaś, jesteś i zawsze będziesz piękną kobietą"  - napisała użytkowniczka Instagrama. "Ma pani wdzięk i jest pani naturalna" - zgodził się kolejny internauta. Pod postem nie brakuje podobnych, pochlebnych opinii.

***
Zobacz również:

Sieklucka i Fabijański "SĄ ZAKOCHANI BEZ PAMIĘCI". Znajomi nie mają wątpliwości czym to pachnie...

Nazywają Meghan Markle "narcystyczną socjopatką". Książka ujawnia szokujące fakty

Karolina Pisarek-Salla przeżywa trudne chwile. Konieczna była operacja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza | metamorfoza gwiazd | zdjęcia z młodości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy