Reklama

Anna Wendzikowska w Laponii. Pokazała odważne zdjęcie!

Anna Wendzikowska uwielbia podróże i stara się je relacjonować w mediach społecznościowych. Tym razem dziennikarka wraz z córkami wybrała się do Laponii. Na instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z wyprawy. Pojawiło się także ujęcie, które od razu przyciągnęło uwagę internautów.

Anna Wendzikowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się tam ze swoimi fanami pięknymi ujęciami z wakacji. Dziennikarka każdą wolną chwilę stara się wykorzystać i spędzić poza granicami kraju. Tym razem tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Anna Wendzikowska wybrała się z córkami do Laponii.

O wyjeździe dziennikarka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Wczoraj w nocy wróciłam z trasy koncertowej, a dzisiaj wskakujemy w samolot i pędzimy dalej. Tym razem w podróż, która najbardziej uszczęśliwi moje dziewczynki" - można przeczytać na instagramowym profilu. 

Reklama

Anna Wendzikowska jest mamą Antoniny i Kornelii. Dziewczynki razem z mamą zwiedzają śnieżną krainę. Nie zabrakło przejażdżki saniami oraz spotkania ze Świętym Mikołajem.

Oprócz tego na profilu Anny Wendzikowskiej pojawiło się zdjęcie, które przyciągnęło wzrok obserwatorów. Dziennikarka postawiła na hotel, który wyglądem przypomina igloo. Anna Wendzikowska postanowiła wykorzystać wielkie okno oraz piękne widoki. Dziennikarka zdecydowała się półnagą sesję w łóżku, a jej efektem pochwaliła się na Instagramie.

Anna Wendzikowska zdecydowała się opublikować zdjęcie bez koszulki. Na ujęciu widać dziennikarkę otuloną białą kołdrą, odwróconą tyłem do obiektywu. Zdjęcie spotkało się z pozytywnym odbiorem fanów, którzy od razu zasypali dziennikarkę komplementami i przy okazji nie kryli zachwytu, widząc scenerię za oknem.

Czytaj więcej:

Harry porzucił Megan?! Wyjechał z dziećmi przed świętami

Karolina Bielawska. Kim jest polska kandydatka do tytułu Miss World?

Edyta Olszówka kończy 50 lat!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy