Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska zapraszana na warsztaty na Bali. Cena? Kosmiczna

Anna Wendzikowska po zrezygnowaniu z pracy w „Dzień Dobry TVN” nie nawiązała stałej współpracy z żadną inną redakcją. Wszystko wskazuje na to, że zamierza nieco zmienić profil swojej działalności. Zaprosiła bowiem swoich fanów do wzięcia udziału w warsztatach, które mają odbyć się na Bali. Cena? Zwala z nóg.

Anna Wendzikowska ma za sobą trudny czas

Anna Wendzikowska w sierpniu ogłosiła, że po 15 latach pracy w "Dzień Dobry TVN", odchodzi z programu. Nagła decyzja dziennikarki była zaskoczeniem dla wielu wiernych widzów. Dziennikarka nie podała wówczas powodów zakończenia współpracy ze stacją. Zdecydowała się jednak opowiedzieć o kulisach swojej pracy później,  jednocześnie wyznając, że przez wiele lat była ofiarą mobbingu.

Wpis dziennikarki odbił się szerokim echem. Gwiazdy - również inni pracownicy programu "Dzień Dobry TVN" - dziękowały Annie Wendzikowskiej za odwagę i siłę. Annę Wendzikowską  poparły między innymi: Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Cichopek, Karolina Korwin-Piotrowska.

Reklama

Zobacz również: Te gwiazdy wspierają Annę Wendzikowską. "Już zawsze będę ci wdzięczna"

Anna Wendzikowska chce zacząć nową drogę zawodową. Zaprasza na warsztaty

Anna Wendzikowska po odejściu z TVN nie zdecydowała się związać na stałe z żadną inną stacją. Dziennikarka działa aktywnie w social mediach. Jakiś  czas temu na Instagramie opublikowała wpis, który wzbudził szczególne zainteresowanie internautek. Dlaczego?

Gwiazda powiadomiła w nim o szczególnym wyjeździe na Bali, zorganizowanym we współpracy z biurem podroży Polki w Podróży oraz coachem Piotrem Szczerkowskim. Jak ma wyglądać wyjazd?

Zgodnie z przekazanymi informacjami uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez wspomnianego Piotra Szczerkowskiego oraz Annę Wendzikowską. Balijska przygoda ma trwać dziesięć dni. Dziennikarka zapowiada, że program ułożony jest tak, by pomóc chętnym "znaleźć spokój, harmonię i szczęście". Co zawiera? Wendzikowska zaprasza między innymi na:

Osoby, które wezmą udział w warsztatach, będą mogły także "popijać specjalne, ceremonialne kakao w atmosferze celebracji".

Ile kosztują warsztaty w Anną Wendzikowską? Nie każdego na nie stać

Ile trzeba wydać, żeby polecieć na Bali z Anną Wendzikowską? Dziennikarka odpowiedziała na pytanie jednej z obserwatorek.  Zdradziła, że obecnie wyjazd kosztuje blisko 1700 dolarów, a więc w przeliczeniu około 8 tysięcy złotych. Regularna cena warsztatów jest jednak wyższa. To prawie 2000 dolarów. Dużo?

***
Zobacz również: 

Anna Wendzikowska o walce z depresją: Stany lękowe i bezsenność

Anna Wendzikowska kusi nogami na Instagramie. Posypały się komplementy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | Bali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy