Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska kusi nogami na Instagramie. Posypały się komplementy

Anna Wendzikowska właśnie opublikowała nowy post na swoim instagramowym profilu, a jej fani nie potrafili przejść wobec niego obojętnie. Dziennikarka zapozowała w krótkiej stylizacji, która odsłoniła jej nogi. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Spójrzcie na to zdjęcie!

Anna Wendzikowska w mediach społecznościowych

Anna Wendzikowska przez lata zdobyła rzeszę fanów. Jej instagramowy profil śledzi 495 tys. osób, a więc nic dziwnego, że dziennikarka stara się regularnie publikować nowe posty. 

Anna Wendzikowska jest miłośniczką podróży i to właśnie relacje z wypraw przeważają w mediach społecznościowych. Dziennikarka chętnie zwiedza świat wraz z córkami. Kornelia i Antonina zazwyczaj towarzyszą mamie podczas zagranicznych wycieczek.

W ostatnim czasie Anna Wendzikwoska podjęła trudną decyzję. Po 15 latach w telewizji postanowiła zrezygnować z pracy w "Dzień Dobry TVN". Informacją o odejściu podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obecnie dziennikarka skupia się na rozwoju własnej marki odzieżowej. 

Reklama

Anna Wendzikowska kusi nogami

Anna Wendzikowska jest aktywna w mediach społecznościowych, a fani chętnie komentują każdy nowy post. Na jej profilu nie brakuje ujęć z różnych zakątków świata oraz rodzinnych kadrów z córkami ukazujących ich codzienność. 

Tym razem dziennikarka udostępniła zdjęcie z tarasu, z którego rozciąga się widok na Warszawę. Zapozowała w krótkiej stylizacji, która odsłoniła jej nogi, a fani nie potrafili ukryć zachwytu. Anna Wendzikowska opatrzyła zdjęcie krótkim opisem.

Internauci od razu zareagowali. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. "Piękna noga", "Ideał", "Rewelacja", "Te nogi jak marzenie" - pisali fani.

***

Zobacz także:

Sara James walczyła zaciekle o wygraną w amerykańskim "Mam Talent!". Są WYNIKI

Wystrojone Opozda i Rosati na Festiwalu w Gdyni. Nowe przyjaciółki? Obie mają pecha w miłości

Klaudia Halejcio pokazała, jak jej partner opiekuje się dziećmi. „Mistrz”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy