Reklama

Reklama

Anna Wyszkoni nie świętuje ani Dnia Matki, ani Dnia Dziecka

- Każdy dzień może być Dniem Dziecka i Dniem Matki - mówi Anna Wyszkoni. Wokalistka nie popiera kupowania dzieciom drogich prezentów. - Jeśli już chcemy to uczcić, to warto wybrać się wtedy do zoo, na spacer czy na basen - dodaje.

- W Dniu Matki czy w Dniu Dziecka nie mamy specjalnych rytuałów, ponieważ uważam, że każdy dzień może być dniem dziecka i dniem matki. Nie możemy o mamie zapominać, na co dzień i nie możemy dzieci wyróżniać w pewien sposób tylko w dniu dziecka" - mówi Anna Wyszkoni, piosenkarka i była wokalistka zespołu Łzy.


Wyszkoni, która ma w dorobku dwie bardzo osobiste piosenki -Biegnij przed siebie, która dedykowana jest jej dzieciom oraz "Prywatna Madonna", będąca podziękowaniem dla jej mamy, podkreśla, że wolny czas spędza ze swoimi dziećmi.  - Cieszę się każdą taką chwilą. A z Dniem Dziecka czasem bywa tak, że mnie po prostu nie ma w domu, bo jestem w trasie i akurat gram koncert gdzieś na drugim końcu Polski. Moje dzieci tego specjalnie też wtedy nie przeżywają, bo jest to dla nas tak oczywista sytuacja, że codziennie mamy ten dzień dziecka, że nie czekamy na tego pierwszego czerwca jakoś specjalnie - tłumaczy piosenkarka.

Reklama

Wokalistka przyznaje, że w Dniu Dziecka nie ma żadnych specjalnych atrakcji.  - Nie popieram też popadania w paranoję i prezentowania dzieciom jakiś drogich przedmiotów. To nie o to chodzi. A jeśli już chcemy to uczcić to warto się wybrać wtedy do zoo, na spacer czy na basen. To są na pewno lepsze sytuacje niż właśnie te wymyślne prezenty - przekonuje Wyszkoni.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje