Reklama

Reklama

Anne Hathaway czuła się osaczona przez media

Gwiazda filmu "Diabeł ubiera się u Prady" przyznała, że ostatnio czuła się bardzo nieszczęśliwa, a sytuację pogarszały negatywne komentarze w niektórych newsach na jej temat.

 - Przez długi czas czułam się osaczona i byłam przez to bardzo nieszczęśliwa - powiedziała.  - Ale przez ostatnie lata pracowałam nad tym, aby zmienić mój sposób myślenia. Życie jest zbyt krótkie, aby nie być sobą. Niech się dzieje co chce.

Aktorka odniosła się do artykułu na jej temat zatytułowanego "Dlaczego nienawidzimy Anne Hathaway", który został opublikowany rok temu. 32-latka twierdzi, że niektóre media zainteresowane są tylko wynikami sprzedaży.

W rozmowie z magazynem "InStyle" dodała:  - Niektóre media zarabiają na desperacji i patrzą na ludzi tylko z perspektywy pieniędzy, a nie zwracają uwagi na to, czy dana historia jest prawdziwa czy nie.

 - Artykuł o którym wspomniałam został napisany przez mężczyznę. Czuję wsparcie od kobiet, z którymi pracuję.

Anne przyznała wcześniej, że nauczyła się kochać samą siebie i ignorować hejterów.

Powiedziała:  - Wcześniej przejmowałam się hejterami. Nie mogłam tego powstrzymać. Starałam się, ale nie potrafiłam się od tego odgrodzić. Potem zdałam sobie sprawę z tego, że najpierw muszę nauczyć się kochać samą siebie. Jeszcze nie nauczyłam się tego w stu procentach.

 - Jeśli nie kochasz siebie, to gdy ktoś mówi o tobie okropne rzeczy, zawsze w to uwierzysz - dodała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje