Reklama

Reklama

Antek Królikowski zamieścił wymowne zdjęcie z dziewczyną

Antek Królikowski przez ponad dwa lata był w medialnym związku z Julią Wieniawą. Dziś aktor układa sobie życie u boku tajemniczej Katarzyny.

30-letni Królikowski jeszcze jakiś czas temu uchodził za imprezowicza. Jego związek z aktorką Laurą Breszką (która miała już wówczas córkę) rozpadł się podobno właśnie z tego powodu.

Później Antek spotykał się z modelką Samuelą Górską, ale ta relacja nie trwała długo. Jego kolejną ukochaną została, sporo młodsza, Kasia Sawczuk, znana m.in. z "The Voice of Poland" i "Barw szczęścia".

Najdłużej trwał związek Królikowskiego z Julią Wieniawą, która dziś jest jedną z najpopularniejszych rodzimych gwiazdek. Ich relacja zakończyła się kilka miesięcy temu, a aktor deklarował, że nigdy więcej nie będzie opowiadał w mediach o miłości.

Reklama

Aktualnie Wieniawa spotyka się z Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental. Serca Antka również jest zajęte przez uroczą blondynkę - Katarzynę. Wiadomo, że nowa ukochana aktora jest z zawodu prawniczką.

Ostatnio Królikowski zamieścił na swoim instagramowym profilu pierwsze wspólne zdjęcie z ukochaną. Co ciekawe, Kasia wyznała mu miłość w... komentarzu. "Love U" - napisała.

Fani nie szczędzili parze komplementów, choć nie obyło się bez porównań Kasi do Julii.

My oczywiście życzymy zakochanym dużo szczęścia i miłości!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy