Reklama

Apoloniusz Tajner i Karol Strasburger zostali późno ojcami! Nie oni jedyni!

O ich ojcostwie było głośno w mediach. Zdecydowali się na posiadanie dzieci w późnym wieku i wieści te wciąż wzbudzają zainteresowanie wśród fanów. Wątpliwości budzi fakt, czy panowie mimo swoich lat, są w stanie opiekować się potomstwem, które przyszło na świat. Apoloniusz Tajner, Karol Strasburger, czy Cezary Pazura coś na ten temat wiedzą i z dumą będą świętować Dzień Ojca!

Apoloniusz Tajner

67-letni trener skoków narciarskich, prezes Polskiego Związku Narciarskiego doczekał się trójki dzieci. Ze związku małżeńskiego z Aleksandrą doczekał się dwójki, już teraz dorosłych dzieci - Dominiki i Tomisława - którzy sami mają już własne dzieci, a dzięki czemu Apoloniusz Tajner został podwójnym dziadkiem. 

Od 2011 roku jest związany z Izabelą Podolec, która młodsza jest od swojego wybranka o 36 lat. Para pobrała się w 2019 roku i w tym samym roku na świat przyszedł ich syn - Leopold. 

Sam Apoloniusz Tajner przyznał, że późne ojcostwo go odmłodziło. Wielu starszych ojców otrzymuje wtedy dodatkową motywację, by starać się i dbać o swoją kondycję, by nadążyć za maluchem. 

Tak było właśnie w przypadku trenera. Okazało się również, że jest on niezwykle zaangażowanym tatą i gdy tylko jest w domu, wykonuje wszelkie czynności przy dziecku - karmi, przewija i bawi się z maluszkiem. 

Kiedy pierwszy raz został tatą, model ojcostwa był wówczas inny - ojcowie byli mniej zaangażowani w wychowanie swoich pociech. Jak widać czasy się zmieniły i Apoloniusz Tajner również! 

Reklama

Karol Strasburger

Karol Strasburger w 2019 roku poślubił piękną Małgorzatę Weremczuk. Wcześniej prowadzący program "Familiada" miał dwie żony, ale te uczucia nie przetrwały i gwiazdor nie doczekał się potomstwa. 

To właśnie Małgorzata dała mu córeczkę Laurę i w ten sposób w wieku 72 lat Karol Strasburger został ojcem. 

Okazało się, że czas przyjścia na świat Laury zbiegł się z intensywnym czasem pracy dla prezentera i nie mógł on spędzać tyle czasu z żoną i córką, ile by sam sobie tego życzył. 

Przypomnijmy, że parę dzieli 37 lat różnicy i to wywołało zainteresowanie wśród fanów, gdy okazało się, że Karol i Małgorzata są razem. Oni jednak na przekór wszystkim stworzyli szczęśliwy związek, a teraz razem wychowują wyczekane maleństwo. 

Cezary Pazura

Cezary Pazura to ulubieniec szerokiej publiczności. Doceniony aktor, głównie za niezapomniane role komediowe w prywatnym życiu jest ojcem czwórki dzieci. 

Jego pierwsza córka, Anastazja, dziś jest dorosłą kobietą. Gwiazdor wychowywał ją praktycznie sam do momentu aż w jego życiu nie pojawiła się Weronika Marczuk. 

To ona stała się drugą matką dla Anastazji, lecz ona sama nie dała dziecka Cezaremu. Dopiero związek z Edytą Pazurą zaowocował w trójkę wspaniałych pociech. Młodsza od Cezarego o 26 lat Edyta urodziła Amelię, Józefa i Ritę. 

Najmłodsza pociecha, Rita przyszła na świat w Dzień Dziecka 2018 roku. Aktor nie ukrywa jak wielkim spełnieniem marzeń jest dla niego posiadanie licznej rodziny i podkreśla na każdym kroku, że żona i dzieci to dla niego prawdziwy skarb. 

Pociechy są już na tyle duże, że z pewnością szykują dla swojego ukochanego taty niespodziankę w wyjątkowy Dzień Ojca, a aktor znany ze swojej wrażliwej natury z pewnością nie będzie mógł powstrzymać łez wzruszenia. 

Jan Englert

Jan Englert z pierwszą żoną, Barbarą Sołtysik doczekał się trójki dzieci - syna Tomasza i córek, Małgorzaty i Katarzyny. Drugą żoną aktora została Beata Ścibakówna, która w 2000 roku urodziła córkę Helenę. 

W mediach zarówno związek aktorów, jak i późne ojcostwo Jana Englerta wzbudzały kontrowersje i zainteresowanie. Zwłaszcza gdy Helena zaczęła dorastać i sprawiała rodzicom problemy wychowawcze. 

Wówczas zarówno Jak, jak i Beata, nie ukrywali przed prasą buntów nastolatki, z którymi musieli się mierzyć. Okazało się jednak, że cierpliwość i dojrzałe podejście do rodzicielstwa zaowocowały niezwykłą więzią z Heleną, która poszła w ślady rodziców i także została aktorką. 

Dziś Helena jest już dorosła i ma doskonały kontakt zarówno z tatą, jak i z mamą, a nastoletnie kaprysy poszły w niepamięć. Helena nie ukrywa, że ojciec jest dla niej aktorskim wzorem do naśladowania i często czerpie z jego filmowego i teatralnego dorobku. 

Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski był aktorem uwielbianym przez widzów za swoje kultowe role. Potrafił bawić i wzruszać do łez. Niestety, 6 lutego 2021 media obiegła informacja o tym, że Krzysztof Kowalewski nie żyje. 

Ta wiadomość była wstrząsająca nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla rodziny. 

Aktor zmarł w wieku 87 lat i zostawił pogrążoną w żałobie córkę Gabrysię, która przyszła na świat w 2000 roku. Była jego ukochaną córką, która była owocem miłości gwiazdora i Agnieszki Suchory. 

Gdy urodziła się Gabriela, Krzysztof Kowalewski miał 63 lata i fakt ten był głośno komentowany przez media. On jednak pokazał, że wiek nie był przeszkodą w byciu fantastycznym i zaangażowanym ojcem. 

Gabriela miała świetny kontakt z ojcem do ostatnich chwil jego życia. 

Marek Kondrat

Aktor zaskoczył wszystkich swoim związkiem z córką swojego najlepszego przyjaciela, Grzegorza Turnaua. Antoninę Turnau znał od kiedy była ona dzieckiem i poślubił ją w 2015 roku, gdy miała ona 27 lat, a Marek Kondrat 65 lat. 

Związek ten budził spore kontrowersje i wiele osób zastanawiało się, czy Grzegorz Turnau wybaczył przyjacielowi taki wybór. Sprawa nieco przycichła, ale na świecie pojawiło się dziecko Marka i Antoniny. W 2018 roku urodziła się Helena i aktor oszalał na jej punkcie. 

Z poprzedniego małżeństwa gwiazdor ma jeszcze dwóch synów, którzy są już dorośli, więc mała Helenka podarowała aktorowi drugą młodość. 

Przyznał on, że jego obecne ojcostwo różni się od tego, gdy został tatą pierwszy raz. 

***
Zobacz również: 

Znani ojcowie, którzy mają dużo dzieci 

Agustin Egurrola został po raz drugi ojcem!

Jakub Kosel został ojcem!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy