Reklama

Reklama

Ashley Graham o drugiej ciąży. "Chyba przesadziłam"

Po tym, jak w lipcu modelka poinformowała na swoim instagramowym profilu, że spodziewa się drugiego dziecka, dobry humor zdaje się jej nie opuszczać. Tym jednak, co w jej postach jest najwyraźniejsze to dystans. "Przygotowując się na narodziny Izaaka (pierworodny - przyp. red.) chyba przesadziłam" - przyznaje Ashley Graham, modelka plus size.

W poniedziałek na jej profilu pojawiła się seria zabawnych zdjęć. Modelka pokazała się m.in. w kostiumie na plaży, jak i w łazience z odsłoniętym ciążowym brzuchem, udając, że za chwilę pęknie. "To był zwariowany tydzień" - skomentowała swoje zdjęcia Ashley Graham.

Modelka nawiązała w ten sposób do niedawnej rozmowy z "Entertainment Tonight" o tym, jak ta ciąża różni się od jej pierwszej.

Ashley Graham o drugiej ciąży

"Zawsze słyszałam, że przy drugiej ciąży jest się bardziej zmęczoną i że widać ją znacznie szybciej. A w moim przypadku przyznać trzeba, że druga ciąża pojawiła się szybko" - powiedziała mama 18-miesięcznego Izaaka.

Reklama

"Jestem wykończona. Biegam za maluchem" - dodała modelka, zauważając jednak, że tym, co się pojawiło dopiero teraz, jest dystans.

Ashley Graham przygotowuje się na narodziny

"Czuję, że zrobiłam tak wiele przygotowań, jeśli chodzi o Izaaka, że być może nawet przesadziłam" - stwierdza. "Teraz upewniam się tylko, czy mam zapasy, których potrzebuję, czyli pieluchy dla noworodków. I tylko tyle".

Jak przypomniał serwis "People", 33-letnia modelka i mąż Justin Ervin spodziewają się drugiego dziecka pod koniec tego roku. Swojego pierworodnego syna Izaaka, powitali na świecie półtora roku temu, w styczniu 2020 roku. 

Przeczytaj też:

Agnieszka Kotońska nie do poznania! Ale metamorfoza!

Lyn May w ciąży! 68-letnia meksykańska gwiazda i jej 28-letni partner będą rodzicami

Katarzyna Cichopek zachwyca strojami kąpielowymi!

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje