Reklama

Joanna Liszowska odpoczywa na jachcie i martwi się o biust. „Wypadną?”

Joanna Liszowska przebywa obecnie na wakacjach. Chociaż aktorka nie zdradziła, gdzie odpoczywa, ze zdjęć, które publikuje na Instagramie, możemy wnioskować, że jest to piękne i słoneczne miejsce. Joanna Liszowska zażywa kąpieli słonecznych na jachcie i martwi się, że zaliczy wpadkę. Fani komplementują wygląd aktorki.

Joanna Liszowska w social mediach działa rozważnie

Joanna Liszowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Na początku kariery chętnie uczestniczyła w branżowych imprezach. Gdy kilka lat temu, aktorka straciła prawo jazdy, wycofała się z życia publicznego i stała nieco bardziej powściągliwa.

Joanna Liszowska w przeciwieństwie do niektórych gwiazd,  nie relacjonuje w mediach społecznościowych swojej codzienności. Dba o kontakt z fanami, dzieląc się z nimi zdjęciami z profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz informacjami o nowych projektach.

Joanna Liszowska opala się na jachcie

Niedawno aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcia z wakacji. Joanna Liszowska odpoczywa, opalając się i pływając. W opisie pod postem zaznacza, że kocha słońce i dzięki niemu nabiera energii do życia i działania.

Joanna Liszowska o krok od wpadki!

Reklama

Uśmiechnięta Joanna Liszowska pozuje w nietypowej pozie. Aktorka leży na brzuchu i eksponuje zgrabne pośladki. Neonowe bikini podkreśla brązową opaleniznę aktorki. Liszowska trzyma się pokładu, by nie wpaść do wody. Eksponuje biust i żartobliwie stwierdza, że góra od bikini mogłaby zsunąć się, gdyby niefortunnie się poruszyła.

Fani Liszowskiej, są zachwyceni jej figurą. W komentarzach zachwycają się sylwetką i opalenizną aktorki. Anna Głogowska - była  partnerka Piotra Gąsowskiego i tancerka napisała,  że Liszowska nie powinna przejmować się wypadającym ze stroju kąpielowego biustem.

Fani Joanny Liszowskiej zachwyceni!

Inni użytkownicy w komentarzach życzyli aktorce udanego odpoczynku. Nawiązując do opisu zdjęcia, zaznaczali, że oni również ładują akumulatory, relaksując się podczas opalania. "Piękny kilwater. Wszyscy jesteśmy dziećmi słońca, nie inaczej!", "Cudownie Pani Joanno!", "Super wyglądasz! Piękna zgrabna sylwetka".

Przeczytaj również:

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca. Dosłownie promienieje!

Najmłodsza olimpijka. Oto ona!

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy