Agnieszka Kotońska nie do poznania! Ale metamorfoza!

Agnieszka Kotońska schudła ponad 30 kilogramów na oczach widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Okazuje się, że to nie koniec przemian ulubienicy Polaków. Gwiazda właśnie podzieliła się z internautami zdjęciem, na którym prezentuje nową fryzurę.

Agnieszka Kotońska już tak nie wygląda! Zaskoczyła kolejny raz przemianą!
Agnieszka Kotońska już tak nie wygląda! Zaskoczyła kolejny raz przemianą! TTVYouTube

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę

Agnieszka Kotońska wraz ze swoją rodzina - mężem i synem - zdobyła sporą popularność w polskim show-biznesie. Wszystko dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie uczestnicy komentują i oceniają różne programy telewizyjne.

Agnieszka urzekła widzów swoim poczuciem humoru, naturalnością i szczerością. 

Z biegiem czasu zaczęła jednak zmieniać się na oczach fanów. Gdy zaczynała swoją przygodę z telewizją, była o kilkadziesiąt kilogramów cięższa i preferowała inny styl ubierania się. 

Gwiazda postanowiła zrzucić zbędne kilogramy i teraz zachwyca młodzieńczym wyglądem. Zmieniła także całą swoją szafę oraz sposób malowania się. 

Teraz także przyszedł czas na włosy. Agnieszka Kotońska zapragnęła nowej fryzury i do tej pory jasna brunetka zmieniła się w blondynkę. 

Fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach: 

"Pięknie, od razu jakoś młodziej", "Zmiana na plus", "Super te włosy. Bardzo ładny kolor", "Jak dwudziestolatka!", "Teraz chyba najładniej", "Pięknie wyglądasz. Pasuje ci ten kolor", "Ślicznie i bardzo młodo", "20 lat młodziej" - można przeczytać pod zdjęciem Agnieszki Kotońskiej. 

Tomasz Barański otwiera nowy biznesNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas