Reklama

Ashley Graham w śmiałej sesji przed porodem

Ashley Graham to najpopularniejsza obecnie na świecie modelka plus size, którą na Instagramie obserwuje już blisko 16 milionów fanów! Graham zdobyła ich serca nie tylko urodą, ale także wyjątkową otwartością, brakiem kompleksów i odwagą w przełamywaniu tematów tabu. Teraz znów zachwyciła obserwatorów.

Ashley Graham rozpoczęła karierę modelki już w wieku... 12 lat! Dwa lata później podpisała swoją pierwszą umowę z agencją modelek, a już w 2007 roku pojawiła się w magazynie "Glamour". Zaledwie trzy lata później chodziła już dla takich gigantów jak Prabal Gurung, Michael Kors, Love Mag, Dolce and Gabbana, H&M czy Tommy Hilfiger. 

W kolejnych latach modelka rozwijała karierę, pojawiając się na okładkach najważniejszych magazynów świata i budując pozycję najpopularniejszej modelki plus size. 

Reklama

W 2017 roku Ashley Graham wydała książkę "A New Model: What Confidence, Beauty, and Power Really Look Like". Szczerze dzieli się w niej swoimi doświadczeniami jako modelki oraz orędowniczki "body positive". Przewiduje także w jaką stronę ewoluować będzie wizerunek ciała w nadchodzących latach.

Ciężarna Ashley Graham na śmiałych zdjęciach. Fani piszą: "Jesteś nieziemska"!

Kilka dni temu na Instagramie Ashley pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Modelka plus size pozuje na nim całkowicie naga, w wyraźnie zaawansowanej ciąży (Graham spodziewa się bliźniaków), a na jej brzuchu namalowano dwa, przytulone do siebie noworodki. 

Zdjęcie zachwyciło fanów modelki, którzy zasypali ją komplementami, pisząc, że wygląda wręcz zjawiskowo, a efekt sesji jest niewiarygodny i wzruszający. 

Teraz, niecały tydzień później modelka zdecydowała się opublikować jeszcze bardziej intymne fotki. Ashley pozuje na nich w łóżku, prezentując sporych rozmiarów brzuch ciążowy, ma lekki, wręcz niewidoczny makijaż i zaczesane do tyłu włosy. Efekt tej intymnej sesji także zachwycił internautów, którzy przyznali, że jest najpiękniejszą mamą Instagrama i trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

Ashley Graham pochwaliła się fanom, że jest już w 40-stym tygodniu ciąży i jej wyczekane bliźniaki mogą przyjść na świat w każdym momencie. My też trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

***
Zobacz również:

Chloe Ferry kusi dekoltem. Ale zdjęcia! 

Sandra Kubicka w bliźniaczej ciąży z Baronem? Jarosław Kret potwierdza! 

Żona Pierce'a Brosnana pokazała noworoczne zdjęcie! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Graham | Modelka plus size | Plus size | modelka nago

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama