Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan je moussakę na greckich wczasach

Barbarę Kurdej-Szatan czeka kolejny pracowity sezon. Przed startem programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" postanowiła złapać chwilę oddechu podczas wakacji w Grecji.

Basia Kurdej-Szatan ma za sobą pracowity, intensywny czas. Rok temu na świat przyszło ich drugie dziecko, a przez ostatnie tygodnie, z powodu służbowych obowiązków Rafała Szatana, rodzicielskie i domowe obowiązki były na głowie aktorki.

W nadchodzącym sezonie gwiazdę znów czeka bardzo pracowity czas. Już niedługo będzie można oglądać ją w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Greckie wakacje Basi Kurdej-Szatan

Od początku sierpnia małżeństwo przebywa na greckiej wyspie Kos, skąd aktorka wstawia całą masę malowniczych zdjęć. Widać, że para nie szczędzi sobie czułości i stara się wykorzystać ten czas na sto procent.

Reklama

Ostatnie zdjęcie tylko potwierdza, że aktorka jest w siódmym niebie. Pozuje na nim znad talerza z moussaką, którą popijała białym winem. W komentarzach oczywiście nie brakowało słów zachwytu. "Moje ulubione greckie danie", "Moussakę i ja kocham" - pisali rozentuzjazmowani obserwatorzy.

Widać, że Basia Kurdej-Szatan wyciska wakacyjny czas jak cytrynkę i regeneruje się przed pracowitym sezonem!

Przeczytaj również:

Poważna awaria atomowego okrętu. Rosjanie odmówili pomocy

Aleksandra Domańska jest w ciąży! Aktorka rozwiała wątpliwości

Zobacz również:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy