Reklama

Barbara Kurdej-Szatan pozuje na plaży. „Nasza, polska Kate Hudson”

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym widać, jak rano uprawia jogging na plaży. „Kocham takie poranki” – stwierdziła w opisie. Obserwatorzy w komentarzach docenili jej smukłą figurę i zwrócili uwagę, że na zamieszczonych zdjęciach łudząco przypomina amerykańską aktorkę Kate Hudson. To nie pierwszy raz, gdy Barbara Kurdej-Szatan słyszy taki komplement. Czy podobieństwo rzeczywiście jest tak bardzo widoczne?

Barbara Kurdej Szatan odpoczywa przed nowymi wyzwaniami

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Bierze udział w wielu projektach, a już niedługo będzie można zobaczyć ją również w kolejnej edycji programu stacji POLSAT "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Przed rozpoczęciem intensywnych prób tanecznych i wokalnych Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wraz z rodziną wybrać się na wakacje. Gwiazda w tym roku odpoczywa na greckiej wyspie Kos. Barbara Kurdej-Szatan relacjonuje urlop na swoim Instagramie. Celebrytka dzieli się z fanami rodzinnymi kadrami. Pokazuje, jak spędza czas, pływając w basenie i zajadając się lokalnymi przysmakami. Uwagę mediów zwróciły szczególnie romantyczne zdjęcia, na których Kurdej-Szatan pozuje wraz z mężem. 

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan nie opuszcza treningów, nawet na wakacjach

Na jednym ze zdjęć, które Barbara Kurdej-Szatan zamieściła w social mediach widać, jak w dopasowanym kostiumie uprawia jogging, na greckiej plaży. Aktorka zaznaczyła w opisie, że lubi spędzać poranki ćwicząc, zwłaszcza pośród tak malowniczej scenerii. Aktorka na trening zabrała ze sobą córkę. Hania urodziła się w 2012 roku. Fani zauważyli, że 9-latka staje się coraz bardziej podobna do sławnej mamy.

Seria zdjęć, którą Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie, zawiera zarówno fotografie, na które aktorka nałożyła rozjaśniający filtr, jak i te niepoddane żadnej obróbce. W komentarzach obserwatorzy jednogłośnie stwierdzili, że wolą, gdy artystka publikuje  naturalne zdjęcia. Docenili również to, że Kurdej-Szatan pozuje bez makijażu. 

Barbara Kurdej-Szatan to polska Kate Hudson?

Fani zwrócili również uwagę, że artystka na zdjęciach przypomina znaną  amerykańską aktorkę. "Piękna ta nasza, polska Kate Hudson" - napisała jedna z obserwatorek. "Prawie jak Kate Hudson" - zwróciła uwagę inna użytkowniczka. 

To nie pierwszy raz, gdy Barbara Kurdej-Szatan słyszy, że jest podobna do zagranicznej gwiazdy. Jakiś czas temu, w jednym z postów zaznaczyła, że z takimi porównaniami spotyka się niezwykle często.

Czy podobieństwo pomiędzy Barbarą Kurdej-Szatan i amerykańską aktorką rzeczywiście jest aż tak uderzające?

Przeczytaj również:

Aleksandra Żebrowska irytuje fanów. Bielizna z "dziurą"?

Diabeł z Tczewa. Przerażająca historia Piotra Trojaka

Daria Zawiałow ogłasza przerwę. Ma problemy ze zdrowiem 

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Kim jest wybranka prezentera POLSATU?

Zobacz również: 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy