Barby z Kelly Family nie żyje

- Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie - napisała na Facebooku siostra wokalistki, Patricia. 45-letnia Barby od dawna nie występowała już na scenie. Cierpiała na schizofrenię.

Barby, na zdjęciu pierwsza z lewej miała 45 lat
Barby, na zdjęciu pierwsza z lewej miała 45 lat EastNewsEast News

- Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie. Jesteśmy w głębokiej żałobie i prosimy o zrozumienie, że obecnie nie komentujemy tej sytuacji. Będzie nam brakowało Barby bez końca i zawsze będziemy nosić ją w naszych sercach. Dziękuję za wasze sympatie i modlitwy - napisała Patricia.

Barby Kelly urodziła się 28 kwietnia 1975 roku jako córka Barbary i Dana Kellych. Podobnie, jak wszystkie dzieci w rodzinie, od dziecka wykazywała talent wokalny, jej szczególną miłością był jednak taniec. Barby kochała balet i na koncertach kultowej grupy zaskakiwała fanów spektakularnymi występami.

Barby Kelly od wielu lat nie występowała już na scenie, krążyły plotki, że mieszkała w Belgii, gdzie prowadziła lumpeks. Gdy stan jej zdrowia się pogarszał, pomieszkiwała u brata Jimmiego lub siostry Patricii.

Na instagramowych profilach pozostałych członków zespołu pojawiły się już zdjęcia Barby, szczególny wpis poświęciła jej młodsza siostra, Maite:

- Mama Barbara i tata Dan trzymają cię teraz w ramionach. Jesteś w domu. Twoja kochająca mała siostra, Maite - napisała. Pod postem pojawiły się już pierwsze komentarze zasmuconych fanów. 

Barby zmarła 15 kwietnia 2021 roku, członkowie zespołu nie podali bezpośredniej przyczyny śmierci wokalistki. 

Książe Filip nie żyje. Miał 99 latInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas