Reklama

Reklama

Bardzo dużo imion córki Umy Thurman

Gwiazda "Pulp fiction" Uma Thurman nie mogła się zdecydować na jedno imię dla dziecka, dlatego córeczkę nazwała: Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence. Nazwisko - Thurman-Busson. Dziewczynka przyszła na świat 15 lipca, ale dopiero teraz aktorka ujawniła jak się nazywa.

Amerykańska gwiazda Hollywood córeczkę ma ze swoim wieloletnim partnerem Arpadem Bussonem.

"Uma nie chciała, by wszyscy wiedzieli, jak nazywa się ich córka, dlatego też postanowiła to ukryć. Popularnie wszyscy nazywają jej córeczkę Luna, ale jej imię jest znacznie dłuższe i brzmi: Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson" - powiedział rzecznik prasowy aktorki magazynowi "US Weekly".

Dla pary jest to pierwsze dziecko. 42-letnia aktorka ma jednak już ze swojego wcześniejszego małżeństwa z Ethanem Hawke 14-letnią córkę Mayę i 10-letniego syna Levona. Również Busson, z którym Thurman spotyka się od 2007 roku, ma dwójkę dzieci - Alexandra i Aureliusa Cy z supermodelką Elle Macpherson.

Reklama

Związek Thurman i 49- letniego bankiera Bussona jest bardzo burzliwy. W 2009 roku ogłosili, że postanowili się rozstać. W zeszłym roku zeszli się jednak ponownie. Od tamtej pory wyglądają na naprawdę zakochanych i szczęśliwych.

"Jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz. Staram się prowadzić jak najmniej burzliwe życie prywatne, ale czasami jest to bardzo trudne. Teraz wszystko układa się niemal idealnie" - powiedziała gwiazda.

Thurman znana jest przede wszystkim z takich filmów jak "Kill Bill", "Moja super eks dziewczyna" czy "Serce nie sługa".PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Uma Thurman | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy