Reklama

Reklama

Beata Kozidrak mieszka jak królowa

Beata Kozidrak idzie z duchem czasu! Piosenkarka jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Kozidrak nie trzeba nikomu przedstawiać - 59-letnia artystka jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 40 lat! Z grupą Bajm wylansowała kilkanaście przebojów (m.in. "Szklanka wody", "Nie ma wody na pustyni", "Biała armia" czy "Co mi Panie dasz"), do których sama napisała słowa.

Prywatnie pani Beata była przez wiele lat żoną Andrzeja Pietrasa - współtwórcy zespołu. Para doczekała się dwóch córek: Katarzyny (ur. 1981) i Agaty (ur. 1993). Niestety, małżonkowie zdecydowali się na rozwód w 2016 roku, ale pozostają w dobrych stosunkach.

Reklama

W mediach społecznościowych Kozidrak pokazuje przede wszystkim migawki z życia zawodowego. Jednak artystce zdarza się też uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się z fanami tym, co robi w czasie wolnym.

Ostatnio na instagramie zamieściła nagranie, na którym (w rytm muzyki) ugniata i podrzuca ciasto. Uwagę zwraca nie tylko sama czynność, ale bardzo elegancki salon pani Beaty, który widać w tle. Szczególnie zaś "pałacowe" krzesła, duży stół i... złoty żyrandol!

Wygląda więc na to, że królowa piosenki faktycznie mieszka we współczesnym pałacu! Podoba wam się salon Kozidrak? A może wolicie bardziej ascetyczne wnętrza?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje