Reklama

Reklama

Będą mieli drugie dziecko!

Tylko SHOW poznało najpilniej strzeżony sekret pary: państwo Pazurowie w lipcu powitają na świecie maleństwo. Edyta jest w drugim miesiącu ciąży!

Radosną informację potwierdziła magazynowi SHOW menedżerka pary, Joanna Getka-Kaczor. "Z wielką przyjemnością mogę potwierdzić, iż państwo Pazurowie spodziewają się drugiego dziecka" - powiedziała. "Są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o powiększeniu rodziny. Bardzo chcieli, by mała Amelia miała rodzeństwo. Teraz wszyscy w ich najbliższym otoczeniu mocno trzymają kciuki, aby te plany szczęśliwie się spełniły" - dodała.

Prezent na 25-lecie pracy artystycznej

Cezary Pazura nie mógł wymarzyć sobie lepszej wiadomości na koniec pełnego ekscytujących wydarzeń i wzruszeń roku. Aktor niedawno obchodził 25-lecie swojej pracy artystycznej. W połowie października podczas uroczystości jubileuszu w warszawskiej Sali Kongresowej wyglądał na bardzo szczęśliwego. Po występie podziękował ze sceny swojej żonie, a kamery kilkakrotnie uchwyciły jej promienną twarz. Małżonkowie dosłownie kilka dni wcześniej dowiedzieli się, że po raz drugi zostaną rodzicami...

Reklama

Na początku grudnia para pojawiła się na gali 15-lecia Fundacji Polsat. Ona - w długiej, koronkowej sukni w kolorze butelkowej zieleni wyglądała zjawiskowo. On - w eleganckim garniturze. I nie odstępował Edyty nawet na chwilę. Choć fotoreporterzy zrobili parze setki zdjęć, nikt nie zwrócił uwagi na to, że figura Edyty lekko się zmieniła. Para zrobiła furorę, bo pokazała się oficjalnie po bardzo długiej przerwie. Na wielkich imprezach nie gościli przez przynajmniej dziesięć miesięcy! Wszystko dlatego, że aktor dużo czasu spędzał na występach poza Warszawą. Kabaretowe tournée kończy jednak na początku przyszłego roku.

Czas dla rodziny

W styczniu czeka go premiera komedii "Sztos 2", gdzie zagrał jedną z głównych ról obok Jana Nowickiego, Bogusława Lindy, Borysa Szyca i Bartłomieja Topy. Cezary zamierza też rozwijać swoją firmę producencką Cezar 10, myśli nawet o pracy w teatrze, ale przede wszystkim chce w przyszłym roku więcej czasu spędzać z rodziną. Jego pozycja w show-biznesie jest niezagrożona. Dlatego w końcu może pozwolić sobie na to, by poświęcić się najbliższym i odpuścić niektóre obowiązki. Edyta i mała Amelka potrzebują go bardziej niż kiedykolwiek. Córeczkę trzeba przecież przygotować na to, że wkrótce w rodzinie pojawi się nowa, ważna osoba...

A kiedy już drugie dziecko Pazurów przyjdzie na świat, Cezary będzie mógł w pełni uczestniczyć w jego wychowaniu: zmieniać żonę w czuwaniu "przy kołysce", przewijać, kąpać i usypiać maleństwo.

Decyzja o drugim dziecku wydaje się podjęta w idealnym momencie. Amelka jest zdrową, wesołą, świetnie rozwijającą się dziewczynką. W czerwcu skończy trzy latka i będzie już mogła pójść do przedszkola. Edycie będzie więc zdecydowanie łatwiej sprostać obowiązkom młodej mamy. Kilka przedpołudniowych godzin poświęci tylko nowo narodzonemu maleństwu.

Edyta i Cezary powoli też oswajają Amelkę z myślą, że już niedługo będzie mogła pomagać rodzicom w opiece nad siostrzyczką lub braciszkiem. SHOW dowiedziało się, że przyszła mama czuje się teraz dobrze i dba o formę. Tak jak lubi, nadal ćwiczy pilates oraz regularnie chodzi na lekcje baletu. Edyta już teraz obmyśla każdy szczegół wystroju pokoju dla maleństwa. Jednak kolor ścian i dodatków zależy od tego, czy na świecie pojawi się synek, czy też córeczka. A tego na razie przyszli rodzice jeszcze nie wiedzą. Jest za wcześnie.

Macierzyństwo czy kariera?

Druga ciąża wcale nie oznacza, że Edyta poświęci się wyłącznie wychowywaniu dzieci. Przed nią bardzo poważne wyzwanie. W przyszłym roku, jeszcze przed porodem, żona aktora planuje obronić pracę magisterską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tytuł pracy? "Droga organizacji na rynek NewConnect". "Moja żona pisze o źródłach finansowania przedsiębiorstwa i wprowadzeniu firmy na giełdę" - mówił w wywiadzie dla SHOW Cezary Pazura. Edyta planuje też dalej studiować.

Wciąż nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o występy w telewizji. Drzwi do Polsat

Café, gdzie Edyta do lipca 2010 prowadziła program "Looksus", nadal stoją dla niej otworem. "Niewykluczone, że już jesienią zobaczymy ją w jednej ze stacji telewizyjnych" - mówi SHOW menedżerka pary. Na razie nie zdradza więcej szczegółów. Jedno jest pewne: Edyta jest bardzo ambitną osobą, starannie dobiera propozycje zawodowe. Kilka razy odrzuciła nawet ofertę wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami"!

Prezent na Dzień Dziecka

W przyszłym roku, tuż przed narodzinami drugiego dziecka, Pazurowie będą też świętować piątą rocznicę pierwszego spotkania. Poznali się 31 maja 2007 roku w pociągu na trasie Kraków - Warszawa. Oboje nie mają wątpliwości, że było im to pisane. Przecież Cezary zazwyczaj oszczędza czas, latając samolotami! Ale tego dnia nad Krakowem zawisła gęsta mgła, więc zamiast na lotnisko, aktor pojechał na dworzec PKP. "To był prezent na Dzień Dziecka" - opowiadał potem Cezary w wywiadach.

Później wszystko potoczyło się już jak w klasycznym romansie: były randki, coraz częstsze odwiedziny, długie rozmowy. W 2009 roku Edyta i Cezary powiedzieli sobie "tak". Do ołtarza panna młoda szła już w zaawansowanej ciąży, a miesiąc później na świat przyszła Amelka. W wywiadzie, jakiego Cezary Pazura udzielił SHOW dwa miesiące temu, powiedział, że na 50. urodziny życzy sobie przede wszystkim zdrowia. Okazuje się, że życie ma dla niego jeszcze piękniejszy prezent!

Oskar Maya

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 19 grudnia!

Śródtytuły pochodzą od redakcji INTERIA.PL

Show
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje