Reklama

Reklama

Bella Hadid motywuje swoją matkę do wynalezienia lekarstwa na boreliozę

Yolanda Hadid bardzo chciałaby pomóc w wynalezieniu lekarstwa, które raz na zawsze uporałoby się z tą chorobą.

Yolanda Hadid - gwiazda programu "Żony Beverly Hills" - która cierpi na boreliozę razem z dwojgiem swoich dzieci - Bellą (20 l.) i Anwarem (17 l.) - bardzo chciałaby pomóc w wynalezieniu lekarstwa, które raz na zawsze uporałoby się z tą chorobą. Yolanda nie może patrzeć na to, jak jej córka codziennie cierpi i boli ją to, że musiała porzucić swoje marzenia o jeździe konnej.

W rozmowie z dziennikarzami w Sydney powiedziała:

 - Pracowała na to całe życie, ale jest zbyt chora. Choroba zaatakowała również jej mózg, więc nie może kontynuować tej podróży. Postawiła sobie inny cel. Leczyliśmy ją i poszła inną drogą.

- Dziękuję Bogu, że tak to się wszystko skończyło. Mimo to Bella codziennie cierpi. To mnie motywuje. Musimy wynaleźć lekarstwo na tę chorobę. Nikt nie zasługuje na takie życie.

52-letnia gwiazda telewizji, która ma również 21-letnią córkę Gigi Hadid razem z pierwszym mężem Mohamedem Hadidem, chwaliła ostatnio Bellę za to, że bardzo dobrze radzi sobie z "niewidoczną chorobą, która rządzi jej życiem".

Powiedziała:

Reklama

 - Ludzie nie są w stanie zrozumieć tego, że ta niewidzialna choroba rządzi naszym życiem, szczególnie gdy widzą piękne twarze na okładkach magazynów.

20-letnia modelka również chwali swoją matkę Yolandę za siłę, z jaką walczy z chorobą od ostatnich pięciu lat.

Wyznała:

 - Jestem bardzo dumna z mojej mamy. Widziałam ją leżącą w łóżku i walczącą z tą chorobą przez ostatnie pięć lat. Myślałam sobie 'dlaczego coś takiego przytrafiło się takiemu aniołowi?' Płakałam, wiedząc, że nic nie mogę zrobić, żeby jej pomóc. Bolało mnie również to, że było wiele osób, które były nam wrogie i nie rozumiały przez co przechodzimy.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje