Reklama

Reklama

Bella Hadid stresuje się przed swoim debiutem na pokazie Victoria's Secret

20-letnia modelka ma już spore doświadczenie, ponieważ chodziła po największych wybiegach.

20-letnia modelka ma już spore doświadczenie, ponieważ chodziła po największych wybiegach. Mimo to Bella przyznała, że udział w pokazie Victoria's Secret jest czymś całkowicie innym, ponieważ trzeba tam pokazać swoją osobowość.

Powiedziała:

 - Na innych wybiegach nie trzeba myśleć o niczym. Po prostu idziesz. Biorę udział w tak wielu pokazach dziennie, że nie jest to dla mnie już nic nadzwyczajnego - po prostu pokazuję ubrania. VS to zupełnie coś innego.

- Tu chodzi o osobowość. Musisz zaprezentować bieliznę, a jednocześnie cały czas się uśmiechać. Musisz nawiązać kontakt z publicznością. To inne doświadczenie niż to, do czego jestem przyzwyczajona. Wydaje mi się, że właśnie dlatego każdy denerwuje się przed tym pokazem, ponieważ bardzo różni się od wszystkich innych. To niesamowite doświadczenie i świetna lekcja.

- Oczywiście chciałabym się lepiej uśmiechać, ale mogę nad tym pracować. Mam nadzieję, że nie będę zbytnio zestresowana tym, że występuję w samej bieliźnie. Cieszę się, że będę mogła pokazać wszystkie stroje, ponieważ są naprawdę urocze. Denerwuję się, ale jakoś dam sobie z tym radę.

Piękna brunetka codziennie przygotowuje się do pokazu i ćwiczy w swoim mieszkaniu.

W rozmowie z magazynem "People" powiedziała:

Reklama

 - Nie potrafię uśmiechać się na zawołanie. Muszę nad tym popracować.

- Zamykam się w pokoju, zastawiam drzwi dużym lustrem, żeby współlokatorka nie mogła wejść i ćwiczę. Dla mnie to idealne rozwiązanie, ale ona nie może wtedy wyjść ze swojego pokoju.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje