Reklama

Reklama

Bella Hadid w dziwnej stylizacji

Bella Hadid jest obecnie jedną z najpopularniejszych (i najlepiej zarabiających) modelek. Wraz z siostrą Gigi pracowała dla największych domów mody.

22-letnia Bella ma za sobą pokazy dla Chanel, Givenchy, Toma Forda czy Marca Jacobsa. Karierę rozpoczęła jako 16-latka i już po pierwszych sukcesach na wybiegu przerwała edukację

Reklama

W 2016 roku dwukrotnie okrzyknięto ją najlepszą modelką na świecie. Od tego czasu Hadid nie może opędzić się od fotoreporterów.

Bella jest także olbrzymią inspiracją dla młodych dziewczyn. Ubrania, które nosi, wyprzedają się na pniu, a marki odzieżowe i kosmetyczne marzą o współpracy z modelką.

Hadid słynie zresztą z dość kontrowersyjnego stylu  - potrafi wyglądać bardzo elegancko i kobieco, jednak na co dzień nosi się raczej niedbale (choć trzeba pamiętać, że jest to niedbałość kontrolowana i zaplanowana).

Ostatnio modelka pojawiła się na Fashion Weeku w Paryżu i po raz kolejny zaskoczyła oryginalną stylizacją.

Hadid założyła bowiem bardzo szerokie, podarte jeansy, białe buty sportowe na grubej podeszwie i biały, źle dopasowany gorset. Całość uzupełniła sportowym płaszczem i małymi okularami przeciwsłonecznymi w szarych oprawkach.

Myślicie, że fanki kupią sobie podobne ubrania?

Dowiedz się więcej na temat: Bella Hadid

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje